Zagor - Tam Macera - 117 - ŞEYTAN MASKESİ

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
117eytanmaskesdevilmask.jpg
117eytanmaskesdevilmask.gif

Tay Yayınları Büyük Albüm derlemesidir.
117. ŞEYTAN MASKESİ (Devil Mask)
Sayfa Sayısı: 261, Orijinal Sayı: 201-203, Cilt: 206-209, Büyük Albüm: 17-18
Şeytan Maskesi, Büyücünün Ölümü, Yangın, Saldırı.
(Sclavi-Ferri) Dylan Dog'un yaratıcısı Tziano Sclavi'nin belki de en güzel senaryolarından biri. Huronlar'ın Şeytan Maskesi adlı büyücüsü silah ve viski satın alarak onları beyazlara karşı kışkırtmaktadır. Yaptıkları bir dülleo sonucu Şeytan Maskesi ölür ama nehrin dibindeki hayali Zagor'a geri döneceğini söyler. Yerlilere silah satan Manning'in peşine düşen Zagor, onun evinde çıkan bir kavga ve yangın sonucu Manning'in kendisi dahil her şeyin yok olduğunu görür. Askerlere durumu anlattıktan sonra Darkwood'a geri dönerler. Ancak Şeytan Maskesi düşlerine girip geri döneceğini söylemektedir hâlâ.
117. ŞEYTAN MASKESİ (Devil Mask).part1.rar 150.0 MB

117. ŞEYTAN MASKESİ (Devil Mask).part2.rar 72.3 MB

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
ben özellikle FERRİ çizimlerini okuyorum ama harcanan emeğe bakınca başta gandor ve necdet'e ve emeği geçen herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
gandor08 Sayın arkadaşım ,mesaiye başlamışsın,hayırlı akşamlar , tüm ÇD üyelerine ve tüm iyi insanlara.tappers canım kardeşim,sözlerin çok mutlu etti.İçinden çıkamadığım bir duygu . Evimizde, görmeden, öyle güzel insanların emeklerine sahip olduk ki,sanki başka bir dünyada yaşıyor hissi verdi.Hiç karşılık beklemeden eserlerini bizlerle paylaştılar,paylaşıyorlar.Allah,hepsinin gönlüne göre versin,bu dünya da ,Ahiret'te de yüzleri ,hem kendilerinin ,hem sevdiklerinin gülsün.("Bu dünyada da , ahirette de iyilik ve güzellik ver Allah'ım "Kur'an ayetidir.)İşte ben naçizane bu büyük ustaların,öğretileriyle bir şeyler yapmaya çalıştım.Evet karşılık beklememek çok güzel,ama Allah içimi biliyor,sizin ve sizin gibi arkadaşların teşvikleri,öğrenme arzusunu,bir işe yarama duygusunu kamçılıyor.Sağ olasın biraderim.Sonsuz teşekkürler.Hepinizi bu dede çok seviyor. Selamlar.