Zagor - Tam Macera - 109 - ÖLÜM OYUNU

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
zagortammacera109lmoyunu.jpg
zagortammacera109lmoyunu.gif

Tay Büyük Albüm Derlemesidir.

109. ÖLÜM OYUNU (Montagna Degli Dei)

Sayfa Sayısı: 195, Orijinal Sayı: 184-186, Cilt: 171-172, Büyük Albüm: 8 - 9

Ölüm Oyunu, Olimpos Çöküyor.

(Sclavi-Donatelli) Zagor ve Çiko güçlü ve kuWetli birtakım kişilerin ortadan kaybolduğunu görürler. Durumu araştırınca bu kaybolmaların arkasında Basileo adlı bir ihtiyarın olduğunu öğrenirler. Zagor'u da yakalayan Basileo eski Yunan tarihine meraklı bir çılgındır. İnşa ettirdiği eski Yunan tarzındaki sığınağında ölümcül yarışmalar tertiplemektedir.

Zagor - Tam Macera - 109 - ÖLÜM OYUNU.rar 128.5 MB

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Sayın dostum,robot olsa yetişemez,Zagor'un Mesaj Macerasını hazırlamam yarım günümü aldı. Şoktayım. Nazar değmesin. Çift sayfaları teke çevir,sıralı numara ver,yamuklukları düzelt, kırp ve beyazlat. Çok vakit alıyor. Ancak şunu belirtmek boynumun borcudur. Şayet yapabildiysem, sitemizde emek veren üstatların öğretileriyle yaptım. Dilerim olmuştur.Tüm öğretmenlerimden haklarını helal etmelerini rica edeceğim. Çok şey borçlu oldum. Hepinizi çok seviyor,en içten dualarımı gönderiyorum. Selamlar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Kardeş, sıkıntı yok, en son sayın yeryüzü ile telefonda konuştuğum kadarıyla Zagorların en orjinalinin Tay yayınları olduğunu söyledi. Macera isimleri de zatem Tay yaınlarına göre hazırlanmış mistercaki ve Orhan Berent tarafından, Büyük Albümlerin bende 25 nci bölüme kadar mevcut ve çogu tekrar elden geçti geçmeyede devam ediyor, orjinaline sadık kalmak için ben sadece lal veya orjinal italyan baskısının kapaklarını dizay edip birleştiriyorum.

Çift sayfalı olanlarala pek ugraşma, ebatı 1500x2000 den az olan hiç bir kitabı derleme, onları en sona bırakalım ki olan arkadaşlarım tekrar tarasın.

Ben mesala başlamayacaktım Büyük Albümlerin tamamını indirene kadar dayanamadım, tekrar derledim. Neyse yavaş yavaş bitecek bunlar.

Bitince iş bitecekmi hayır, macera isimlerinin altına bu seferde lal kitabın bölüm isimleri hangisi hangisidir onlar eklenecek, kapakların tek tek iyileştirilmesi ve listelenip ayrıyeten yüklemesini yapmak istiyorum.

Tabi sonrada sıra bazı arkadaşlarımın beklediği Mister No ve Ölümsüz Ruh'a gelecek.

Tesadüfen girdiğim bu forum vazgeçilmezim oldu ve yaptığımdan da zevk alarak veya aldığım için yapıyorum.

Yaklaşık 3 Tb yabancı yerli arşiv oldu.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Kardeş, sıkıntı yok, en son sayın yeryüzü ile telefonda konuştuğum kadarıyla Zagorların en orjinalinin Tay yayınları olduğunu söyledi. Macera isimleri de zatem Tay yaınlarına göre hazırlanmış mistercaki ve Orhan Berent tarafından, Büyük Albümlerin bende 25 nci bölüme kadar mevcut ve çogu tekrar elden geçti geçmeyede devam ediyor, orjinaline sadık kalmak için ben sadece lal veya orjinal italyan baskısının kapaklarını dizay edip birleştiriyorum.

Çift sayfalı olanlarala pek ugraşma, ebatı 1500x2000 den az olan hiç bir kitabı derleme, onları en sona bırakalım ki olan arkadaşlarım tekrar tarasın.

Ben mesala başlamayacaktım Büyük Albümlerin tamamını indirene kadar dayanamadım, tekrar derledim. Neyse yavaş yavaş bitecek bunlar.

Bitince iş bitecekmi hayır, macera isimlerinin altına bu seferde lal kitabın bölüm isimleri hangisi hangisidir onlar eklenecek, kapakların tek tek iyileştirilmesi ve listelenip ayrıyeten yüklemesini yapmak istiyorum.

Tabi sonrada sıra bazı arkadaşlarımın beklediği Mister No ve Ölümsüz Ruh'a gelecek.

Tesadüfen girdiğim bu forum vazgeçilmezim oldu ve yaptığımdan da zevk alarak veya aldığım için yapıyorum.

Yaklaşık 3 Tb yabancı yerli arşiv oldu.

Vallahi Selo'ya ne dense az. Yaptığın gerçekten zor iş kardeşim. Benim Mister No derlemeleri devam edecek fakat 3. derleme 6 fasikül içeriyor. Gözüm korktu ne yapsam bilemiyorum yani :Z Projelerinin olması paylaşımlarının bitmeyeceğini akla getiriyor. Bu harika bir haber. Gerçekten arşiv olayı dediğin gibi. Bir girdin mi çıkamıyorsun siteden. Paylaşımlarının ve emeğinin daimi olması dileğiyle teşekkür ederim :)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
gandor08 Üstadım,açıklamalarınız ve yardımlarınız için teşekkürler,dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım.Bu gün biraz sonra bitecek Lanetli Kasabayı da yükleyeyim,sonra gözlerimi dinlendireceğim.Hayırlı geceler hepinizin olsun.