Zagor - Tam Macera - 112 - KAFA AVCILARI (Lal Klasik Derleme)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,460
zagortammacera112kafaavcilarilalklasikderleme.jpg
zagortammacera112kafaavcilarilalklasikderleme.gif

112. KAFA AVCILARI (I Tagliatori Di Teste)
Sayfa Sayısı: 230, Orijinal Sayı: 191-194, Cilt: 187-189, Büyük Albüm: 6-7
Kafa Avcıları, Kızıl Ölüm Geçidi, Ölümsüz Zagor.
(Sclavi-Donatelli) Ormanda başı kesilmiş bir Kızılderili cesedi bulan Zagor bu durumu araştırmaya karar verir. Büyücü Dörtgöz un yardımıyla Hakaram adlı bir adamın bu işleri yaptığını anlar. Hakaram'ın gizli üssünü bulan Zagor burada onun Kızılderililer'e karşı olan öfkesinin nedenini öğrenir ve ona engel olmaya çalışır.

Büyük Albüm Kapakları
zagortammacera112kafaavcilariba6horz.jpg

Cilt Kapakları
zagortammacera112kafaavcilaricilt187horz.jpg

Son düzenleme:

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
628
1,386
Paylaşım yapmanın karşılıksız ve özverili örneklerinden birine imza attığınız için kutluyorum ve teşekkür ediyorum

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,460
Çok sağol dostum :) bir ara önceki Zagorlardaki megalara da alternatif versen diyordum :rolleyes:

Abi seri bitene kadar alternatif yok, alan arkadaşlar yüklerse ancak o zaman, yokmu bu sitede uçan kartallar imdada yetişip bi alternatif link versinler.

Vallahi Zagor ismi seninle efsaneleşecek yakında :D

Dostum teşekkürler ama bu forumda Zagor efsaneleri çoktur, baştada vefalı üstadımız, ertugrul, yeryüzü, byposta, serkan, sarkomser o kadar çok konu açmışlarki anlatamam, asıl teşekkür onların, nete tüm bu kitapları tarayıp yüklememiş olsalardı bu derleme tam maceralar ortaya çıkmazdı.

Tabi asıl tam maceraları düzenleme fikri sayın savoktan geldi herhalde, mistercaki nin oluşturduğu listeyi güncelleyip üzerinde çalışmak ve düzenlemek te bendenize kaldı.