Zagor Tay Yayınları 465 Lik Fasikül Serisi Sayı 083 -Ölüm Geçidi (2013)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
zagor001vwv.jpg

zagor003wlw.jpg

Bu serinin son sayısıydı.
Seri tamamlandı.
İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Sarkomer hocamız bu kitabın tarama ve temizliğini bitirmiş fakat yaşadığı olumsuzluklardan dolayı açamamıştı.

Seri tamamlansın diye gönderdiği bu kitabı affına sığınarak hocamın adına ben açtım.

Allah'tan(CC) en kısa zamanda oğlunun sağlıklı haberlerini duymak dileğiyle,dualarımız sizinle olsun değerli hocam.

Bu seriye emek veren,
Bay_x,Caretta,Savok,Sarkomer dostlarımızı gönülden teşekkür ederim.
Bu seride paylaşım yapan,emeği geçen ismini hatırlayamadığımız dostlarada teşekkür ederim.
Tamamlanacak yeni serilere doğru, paylaşımlara devam...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
Zagor için teşekkürler.
Sarkomer üstadımızın oğlu için tekrar acil şifalar diler, tez zamanda eskisinden daha iyi olmasını temenni ederim.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,745
Kıbrıs
Fasikül Teks'lerden sonra fasikül Zagor serisi de tamamlandı.Bu sernin tamamlanması için
katkıda bulunmaktan gurur duyuyorum. Tarama,düzenleme çalışmalarında emeği geçen
tüm üyelerimize teşekkür ederim...

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sarkomer hocamın oğluna acil sifalar dilerim.Emekleriniz için çok teşekkür ederken ,son sayının Sarkomer dostumuzun elinden olmasına ayrıca sevindim.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Bu seriyi tamamlayacak son yapı taşını koymak sarkomer hocaya yakıştı. Seride dolaylı - dolaysız emeği geçen tüm çizgi roman severlere teşekkür ederim.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
sarkomer hocam tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,nefis paylaşımlarınızı ve sizi özlemişiz,çok teşekkür ederim

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Sarkomer kardeşim benim için erişilmesi mümkün olmayan bir hayalin gerçekleşmesi idi bu seriyi tamamlanmış görmek.
Dile kolay tam 465 tane inci tanesi birarada tüm güzellikleri ile göz kamaştırıyor,ve bunların hepsi herkesin,dileyen herkesin.
İşte bu herkesten biri olan ben size ve sizin şahsınızda,emek veren yüce gönüllü güzel insanlara gönül dolusu teşekkürler ve sevgilerimi sunuyorum.Sizlerin sayesinde bir dileğim daha gerçekleşti,dilerim sizlerin tüm dilekleri gerçekleşir.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
465 tane kitabı onlarca insan bir araya gelerek tamamladı.. Herkes çok emek verdi. Hepsi birbirinden değerli emekler.. Emek verenlerin bazıları aramızda, bazıları çok uzaklarda.. Çok günler geçti, çok şeyler yaşadık.. Bütün acılara rağmen büyük bir sorumluluk ile bekleyenlerinin umutlarını kırmamak için acıların arasından yollandı bu kitap.. Bu nedenle biraz daha özel.. Umarım hayırlara vesile olur..Umarım daha güzel günler görürüz hep birlikte.. Niyazım budur Yüce Rabbimden.. Sağlık dileklerimle..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Seri tamamlandı. 3 - 5 sayılık bir seriden bahsetmiyorum. Devasa bir seri söz konusu olan. Elbette bu Türkiye'nin çizgi roman arşivini oluşturma iddiasında olan bir yapının içinde yer alan birisi olarak beni son derece mutlu etti. Ancak bundan çok çok daha fazla memnun eden şey hocamın sesini bir kez daha duymak oldu. Her şeyin gönlünce olmasını, sıkıntılı günlerinin artık tamamıyle geride kalmasını dileyerek teşekkürlerimi iletiyorum, hocam.

12 Şub 2010
15,006
543,799
Devasa bir serinin tamamlanmış olması bende sadece burukluk hissi verdi.

Sınır tanımayan çizgi roman sevgim yetersiz kalıyor. Diyarda yaşanan dostluk, çizgi romandan öteymiş.

Allah'tan sarkomer hocamızın oğlu için bir daha şifalar diliyorum.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,851
Senin bütün dileklerine yürekten katılıyorum aziz kardeşim ertuğrul...

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981
Çok teşekkürler sayın Hocam. Seriyi tamamlamak size nasip olmuş. Sağolun, varolun.