Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Klasik Maceralar Dizisi 049c - Vampirin Dönüşü

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,467
img0001ozo.jpg

img0003vcv.jpg

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Gece yarısı bu ürkünç macerayı paylaştığın için te... te... teşekkürler tafamus, bırr... :Z

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
48,009
Zagor'un akılda kalan güzel maceralarından biri
arşiv için bire bir, çok teşekkürler Tafamus.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Zavallı Çiko

Vampir yetmedi bir de panterin hışmına uğramış

Zagor'un müdahalesinden sonra Çiko'nun korkusunu kilolarca Panter bifteği yatıştırmaya yeter mi dersiniz:D

Sağol amiralim,

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Zago'rla Çiko'nun arası açık herhalde önce bir duraklıyor "ne halin varsa gör" der gibi:D sonra dur seni kurtarayım başımın belası deyip atlıyor panterin üzerine.

Sevgili Amiralim serinin devamı için ne kadar teşekkür etsem azdır.
ellerin dert görmesin mustafa.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Sevgili tafamus her zaman ki gibi şahane bir kitap seçmişsin :) bize kalansa her zamanki gibi ezik bir teşekkür.. kabul et lütfen :(

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Bu sevimli Meksikalı olmasa, Zagor ne yapardı acaba?
Ya da Zagor maceraları bu kadar sevilir miydi acaba?
Teşekkürler sevgili "tafamus"...
Her şey gönlünüzce olsun.
Sevgilerimle...

bayrakzaf.gif

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Güne Zagor'la başlamak harika, eline koluna, yüreğine sağlık....

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Tafamus sahalara dönmüş yine. F.Bahçe için Alex neyse Çizgidiyarı içinde Tafamus odur, onunla oyun güzelleşir.

Teşekkürler, dostum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Canım kardeşim bu kitabı bu kalitede okumak çok güzel olacak,bu gece bunları okuyacağım okumasına da ya vampir rüyama girerse?Ben de sarımsak yerim bana ne...
Sevgili kardeşim tekrar tekrar teşekkürler ederim,sevgiler ve saygılar.

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006
CBR olarak indiriliyor fakat dosya açılmıyor. Sorun var galiba. Emekler için çok teşekkürler.

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006
Yeniden yüklemek mümkün mü? Mevcudu indirip açmaya çalıştığımda hep yükleme hatası vermektedir.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Sevgili dostum,
şu an indirdim,cbr dosyası olarak açtım,sıkıntı gözükmüyor.
Uzantıyı rar olarak değiştir dosyaları çıkar.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Ben de şimdi sorunsuz indirdim ve okunabiliyor.

Belki bilgisayarınızda bir sorun vardır sevgili sinan.dinler

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006
Ben de şimdi sorunsuz indirdim ve okunabiliyor.

Belki bilgisayarınızda bir sorun vardır sevgili sinan.dinler

Sayın hocam, yüzlerce cbr dosyası indirdim. Hiçbirinde sorun olmadı. Şu an tekrar indirdim, açmaya çalışınca yine "loading error" hatasını veriyor. Bu dosyayı belki on defa indirmeme rağmen aynı sonuç karşıma çıkıyor.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,883
52,474
Kendi Koltuğunda
Sayın hocam, yüzlerce cbr dosyası indirdim. Hiçbirinde sorun olmadı. Şu an tekrar indirdim, açmaya çalışınca yine "loading error" hatasını veriyor. Bu dosyayı belki on defa indirmeme rağmen aynı sonuç karşıma çıkıyor.

Arkadaşım ben sorununu anladım sorunun hangi prg ile açıyorsan o prg.yi sil yeniden kur çatır çatır açılacaktır.İndirdiğin rarsa uzantısını cbr yap hiç olmadı rardan çıkart bir dosyaya rarla uzantısını cbr yap:D

Son düzenleme:

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006

indirdiğin rarsa tıkla winrarla aç içindeki jpeg resimleri bos bir dosyanın içine çıkart ve o dosyanın içerisinde bozu bir resim var ister çıkar ister düzenle öyle içine at sonra sıkıştır sonunu cbr yap % de % açılacaktır.resimlere tek tek bak.

Dosya direk cbr dosyasıdır. Problem arkadaşların açıp benim açamamdır. İndirdiğim diğer cbr dosyalarında sorun yoktur.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,883
52,474
Kendi Koltuğunda
Dosya direk cbr dosyasıdır. Problem arkadaşların açıp benim açamamdır. İndirdiğim diğer cbr dosyalarında sorun yoktur.
ozaman benim deiklerimi yapmamışsım
1- cbr olan dosyanı sağ tıklayıp birlikte açkısmından vinrarla aç veya cbr uzantısını rar olarak değiştir
2- rar yaptığın veya sağ tıklayıp vinrarla açtığın dosyayı dışarıda bi bş klasör oluşturarak tüm resimleri çıkar
3- Tüm resimleri incele 1 veya 1kaçtanesi indirirken bozuk inmiş olabilir bu bozuk resimleri ya içinden çıkar yada düzenleyip yeniden koyup o dosyayı tekrar vinrarla sıkıştırıp rar yap
4-rar olan dosyanı el ile .noktadan itibaren rar yazısını silip cbr yaz değiştireyimmi sorusuna evet diye tıkla .
5-Açmazsa gel yanıma...:Z:D

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006

ozaman benim deiklerimi yapmamışsım
1- cbr olan dosyanı sağ tıklayıp birlikte açkısmından vinrarla aç veya cbr uzantısını rar olarak değiştir
2- rar yaptığın veya sağ tıklayıp vinrarla açtığın dosyayı dışarıda bi bş klasör oluşturarak tüm resimleri çıkar
3- Tüm resimleri incele 1 veya 1kaçtanesi indirirken bozuk inmiş olabilir bu bozuk resimleri ya içinden çıkar yada düzenleyip yeniden koyup o dosyayı tekrar vinrarla sıkıştırıp rar yap
4-rar olan dosyanı el ile .noktadan itibaren rar yazısını silip cbr yaz değiştireyimmi sorusuna evet diye tıkla .
5-Açmazsa gel yanıma...:Z:D
Aynen oldu. Çok çok teşekkürler. Dayanışma, çizgi roman kardeşliği bu olsa gerek.