Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 178-Eski düşman..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
İlkhan tok dostumuzdan foruma armağan bir güzellik daha.:)yakın zamanda forum bu paylaşımlara boğulacak inşallah.:)Kitabı elime alınca üst kısmının kemirilmiş olduğunu farkettim.ilk sahibi kemirmediğine göre bir farenin tadımına uğradığını sanıyorum kırptığım için belli olmuyor.keyifle tarayıp tek sayfa düzenledim.ikinci sayfada kocaman bir leke vardı ilk önce o sayfayı çıkarmıştım sonra nedense içimden bir ses sen yinede ekle dedi,ekledim.İlkhan tok dostumuza zahmetleri için çok teşekkür ederim.iyi seyirler.179.cu sayı yakında geliyor:)

000sis.jpg

002clc.jpg

Son düzenleme:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Taramaları için Değerli paylaşımcı dostumuz büyükbeyaz'a ve bizlere bu sayıyı ulaştırılmasında emek sarfeden ilhan tok arkadaşımıza illaki teşekkürler ediyorum.
Kapak ilgimi çekti ESSEGESSE'den alıntı yapılmış swing kapak düzenlemeleri yaptığım için hatırımda kalmış.

9z5kr.jpg

Son düzenleme:

sandokan

Süper Üye
25 Ocak 2010
3,288
2,739
Almanya-Hameln
Harika paylasim tesekkür ederim.
Afiste ates eden adami Mister Blöf'e benzettim.

Vefali arkadasimiz beni dogrularcasina benden önce yukaridaki kapagi eklemis.

Son düzenleme:

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,790
ilkhan tok arkadasimiza ve büyük beyaz ustamiza emekleri icin cok tesekkürler...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,851
Bu nadir antikayı hangi müzeden aldın aziz kardeşim,acayip bir eskiliği var,beni eskilere alıp götürdü. Çok ama çok sağolun her ikinizde bu muhteşem eser için.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Büyük beyaz kardeşim
en büyük zahmeti sen çekiyorsun ben işin en kolay kısmını yapıyorum :) hatta o kadar kolay ki çizgidiyarı dostlarıma bir müjde daha vereyim taraması için Ali beye 10 kitap daha bulup yolladım, listesini Büyükbeyaz yayınlar artık

herşey için teşekkürler, böyle çıkarsız bir paylaşım sitesinin bir üyesi olmak, çıkar dünyasında çok büyük bir artı

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,051
75,669
hiçbiryerde :)
ressamlar bazen konu bulmakta zorlanıyorlar
demek ki,böyle bir örnekten yararlanma da oluyormuş.
bu güzel sunumla kitabın tarihinde yolculuk yaptık,
ilhan tok ve büyük beyaz'a kocaman teşekkürler...

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
başta ilkhan tok arkadaşımıza ve sonrada değerli büyükbeyaza saygı ve sevgiler
iyiki varsınız, paylaşımlarınızla kalbimizde yer ettiniz, eksik olmayın

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Üstadım Büyük Beyaz. Kapağı matbaada yeniden bastırdın her halde.
O kadar güzel olmuş ki, ellerine sağlık üstadım.
İlhan Tok ve sana çok teşekkür ederim.

yunusurhan

Yeni Üye
13 Ağu 2011
98
38
emeği gecen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.zagorun nadır bulunan bir serivenide böylece bitmiş oldu