Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Klasik Maceralar Dizisi 032c - Osagelerin Öfkesi

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,624
hiçbiryerde :)
Samuraylar maalesef(mecburen belki) tek tek katledilirken,yeni macerada da
başka ırklardan olanlara yapılan ahlaksızca,pervasızca
davranışlara bir kez daha şahit olacağız
;insanlar olarak
bir düşünelim, bizden farklı dili,dini,yaşam biçimi olan
insan(veya hayvanlara)nasıl baktığımızı
:

file

file

media :

kansas'tan dinleyelim 'dust in the wind'
kansasdustinthewind1.gif
imagescadfdh7c.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Zagor'un ayrı bir yeri olduğu gibi, Maceralarıda ayrı bir zevk veriyor, teşekkürler.....

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
"insanlar olarak
bir düşünelim, bizden farklı dili,dini,yaşam biçimi olan
insan(veya hayvanlara)nasıl baktığımızı"

Hem bu şahane kitap için hem de bu nefis mesaj için çok teşekkür ediyorum sevgili yeryüzü..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Böylesine kaliteli insanlarla aynı ortamda bulunmaktan dolayı mutlu ve gururluyum.Hitap şekli,verilen mesajlar,içtenlik,hepsi olağanüstü.
Değerli kardeşim çok çok teşekkürler ederim,herşey gönlünce olsun.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Okurken,kızılderililere yapılan haksızlığa en çok üzüldüğüm macera diyebilirim.
Maceranın başında vahşi at ve kabile şefinin karsının öldürülmesini gerçekmiş gibi ta içimde hissettim.Teşekkürler sevgili Yeryüzü.

ytukenmez

Yeni Üye
26 Mar 2009
17
24
Çok teşekkür ederim. Ayrıca Klasik maceralar 19 un 4.kitabı, 30 un 1. ve 3 üncü kitabı, 31 in 2.kitabının media fire linki gelmiyor. Bende bu kitapların kendileri de var ama birde dijital kopyaları da bulunsun istedim. Aylık Lal yeni zagor serisinde de kırık linkler var. Onları da yeni zagor forumunda bilgi vereceğim. Selamlar, ellerinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Çok teşekkür ederim. Ayrıca Klasik maceralar 19 un 4.kitabı, 30 un 1. ve 3 üncü kitabı, 31 in 2.kitabının media fire linki gelmiyor. Bende bu kitapların kendileri de var ama birde dijital kopyaları da bulunsun istedim. Aylık Lal yeni zagor serisinde de kırık linkler var. Onları da yeni zagor forumunda bilgi vereceğim. Selamlar, ellerinize sağlık.

Linklerle ilgili sorunları bildirirken şu konuya göz atmayı ihmal etmeyin lütfen:

https://www.cizgidiyari.com/forum/k/mediafire-linklerinde-yasanan-sorun-hakkinda.170338/

Bu durumda olup da çalışmıyor gibi gözüken linkler aslında aktif.