Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 346 - Gizli Görev

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 346 - Gizli Görev

346000hch.jpg

34601.jpg

Bayramlık bunlar!
Evet dostlar, bugüne benim de bir katkım olsun istedim..
bakunin, Tsubasa, ertuğrul, büyük beyaz, Mehmet Ali. colinmccay, The_Darkness, rawenx, ozaki,sarkomer, gulyabani, profesör, filmografi, Black Bishop, Kroker, neptunn, direnc11, Baltimora, şerifengin, timed, kinowa, kartal, algir, albay50, sinbad ve tüm çizgi diyarına bayram armağanıdır.
Okunup keyif alınması için tarafımdan itina ile taranmış iki biçimde, özgün hali ve düzenlenmiş biçimi ile siz dostlarımın beğenisine sunulmuştur.
İyi Bayramlar!
Saygılar..

Tarandığı gibi..

Düzenlendiği gibi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Savok taramaları mükemmeldir fakat reklamın çekiciliğine kapılıp düzenlenmişini bir denemek istedim.
Tüm diyar ailesinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Arka kapaktaki çocuk gibi (niye çocuk?) ben de asla vazgeçemem Zagor'dan, Mister No'dan, Tex'den... Tabii ki değerli dostum savok'un taramalarından da.

Eline sağlık dostum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Teşekkürler değerli dostum.
Sağlıcakla kalın.
Sevgiler, saygılar...

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Bizim köye bayram bir gün erken geldi:D:D
İyiki geldi,güzel tarama ve harika kitapları erkenden kavuşma imkanımız oldu...
Özelliğimiz burda adı üstünde deliler köyü:Ğ:Ğ
Eline sağlık dostum,teşekkür ederim.
Herkesin bayramınıda kutlarım:D

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ben, yaşını başını almış hatta dede bile olmuş koskoca adam inanın çocuklar gibi sevindim,lütfen bu söylediklerimi abartılı bulmayın,hakikaten böyle işte.
Saat tam 19.50 de dersten çıktım evime geldim,yemeğimi yedim çayımı içtim,tam beş koca günlük tatile girdim oooh ne güzel,sonra bilgisayarı açıp Canım Diyarıma girdim,birbirinden güzel paylaşımlar yapılmış,özenle hazırlanıp birer bayram hediyesi olarak bizlere sanki birer altın tepsi içinde sunulmuş.Sevgili dostlar böylesi güzel, böylesi gönlü zengin,böylesi fedakar,seviyeli,adam gibi adamların oluşturduğu bir başka yer varmı Allahaşkına?Hepinizi gıyabınızda çok ama çok seviyorum,bazen hani o avatar diyorsunuz ya işte onlara bakarak tanımaya çalışıyorum sizleri.Mesela sevgili Mehmet Ali'yi bir Martin Mystere,Sevgili Savok kardeşimi önce Red Kit sonra neşe dolu bir Teks,sevgili Bakunin kardeşimi kararlı bir Teks,sevgili Rawenx kardeşimi yine neşe dolu biri...daha bir çok kardeşimi de yine yazıp çizdiklerinden tanımaya çalışıyorum ve bundan da inanın çok ama çok hoşlanıyorum.Herhalde-hatta herhalde falan değil resmen öyle işte-hayalperest biriyim ve hepinizi sanki yıllardır tanıyormuş gibiyim.
Her ne ise fazla kafanızı ağrıtmayayım,sevgili dostlar hepinizi çok ama çok seviyorum.
Sevgili Savok kardeşim benim en sevdiğim karakter olan bu Zagor için ayrıca çok çok teşekkür ederim,o güzel taramaların ile en kötü kitabı bile zevk ile okurum,ellerine sağlık tüm hayatının başarılar ve mutluluklarla dolu geçmesini dilerim,en iyi akşamlar ve güzel bayram günlerin olsun,hoşçakal.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,226
Bayram armağanları arka arkaya gelmiş, ellerine sağlık sevgili dostum, emeklerin ve güzel kalbin için çok teşekkür ediyorum. Bayramın şimdiden kutlu olsun.

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Sevgili Savok Harika bir Bayram Armağanı olmuş....
Ellerine sağlık...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dostum ,
Değerli armağanını başımın üzerine diyerek alıyorum ,
Sizin gibi kıymetli ve nadir insanların oluşturduğu diyarımızın tüm üyelerinin bayramını en içten dileklerle kutluyorum.
Sağolun , varolun
İyi ki varsınız.

Subzero

Süper Üye
26 Tem 2010
1,262
15,988
Forum için yaptıkların timed'ın efsanelerine bir gün konu olacak bilesin ağabey. Ellerine sağlık...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Zagorun bir gizli görevi var ama sevgili savok bence seninde bir gizli görevin var..sanırım oda bizi mutlu etmek :) şahane hediyen için çok teşekkür ediyor bende senin ve tüm çizgi diyarı ailesin bayramını kutluyorum..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Bayramda yoktum, bu yüzden hediyeyi geç algıladım, böylece teşekkürde de gecikmiş oldum. Kaliteli taraman özenli düzenlemen ve değerli paylaşımların için çok çok teşekkürler Sevgili Savok...

cgtysvnc

Yeni Üye
9 Şub 2013
9
4
burada yeniyim ama çok eskilerden tanırım sizler(bizler) gibilerini her şey için teşekkür ederim iyiki sizleri buldum sağolun bahtınız açık olsun işiniz rast gitsin
bu arada Zagor arkadaşıma çok güzel hediye olacak