Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 286 - Süpermayk Saldırıyor

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,397
Deliler Köyü
Başta bu arşivi bizlere karşılıksız verip paylaşmamızı sağlayan değerli büyüğümüz sevgili profesör Ağabeyimize, ardından maddi manevi her zaman desteklerini hiç esirgemeyen ülküdaşım ve gönüldaşım sevgili ertuğrul Ağabeyime, hayatta tanıdığım benden sonraki en fanatik Fenerbahçe'li bakunin'e, Allah'ın delisi Mehmet Ali'ye, gönül dostu sevgili büyüğüm ve dostum sarkomer'e, zamanında tarama nasıl yapılır diye bana sorup şimdi taramalarımı beğenmeyen Çizgi Diyarı'nın amirali tafamus'a, 68 kuşağının yiğitleri dostlarım, savok, kroker ve gulyabani'e, tanıştıktan sonra en sevdiğim Galatasaray'lı olan Baltimora'ya, her türlü kahrımızı çeken Büyük Beyaz ve rawenx'e. The_DarknesS'a, Altaylardan Tuna'ya Turan coğrafyasının yiğidi altay1944'e, deliliğin ötesindeki colin'e kısacası tüm diyara hediyemdir...

kapakav.jpg

By at 2011-06-03

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
bu süpermayk da çok oldu artık ona buna sataştığına göre iyi bir derse ihtiyacı var.:cool:
ZAGOR.
buyur abi:9
al şunun ifadesini:rolleyes:
emrin olur abi:9
süpermayk gel bak ne dicem:d

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Yine coşmuşsun deli kurt,aldık kabul ettik kardeşim
Allah hiç bir zaman şevkini ve cesaretini kırmasın
Paylaşım ve emeklerin için gönül dolusu teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Kıymetli dostum,
bu harika hediyenizi başımın üstünde alıyor
ve yürekten teşekkürlerimin kabul edilmesi istirhamı ile
size ve "profesör" dostumuza saygılarımı sunuyorum
.

bayrakzaf.gif

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818
Hediyen için teşekkürler dostum. Seni aramızda görmek farklı bir mutluluk.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Taramalardaki kaliteyi görünce emek isteyen bu işi bizle paylaşmandan dolayı teşekkür etmek yetmez ,
ellerine sağlık.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Dostum biraz geciktim ama yinede bir teşekkür edeyim dedim. Sevgili Yamtar ellerine sağlık.