Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 279 - Elveda Dostum

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,397
Deliler Köyü
Yine profesör Ağabeyimizin arşivinden, keyifle okuyun :)

001gel.jpg

By at 2011-06-02

Bir zirvede habire şiştikçe şişene bak
Bir tabanda her adım yıkılıp düşene bak
Bir ülke yansa bile yan gelip yatanlara
Bir yangın söndürmeye çarıksız koşana bak.

KARAKOÇ

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim eksik olan bu sayı için çok teşekkür ederim.Verdiğin emek ve harcadığın zaman için sağolasın.En iyi gecelerin olsun.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,397
Deliler Köyü
Sevgili dostlar, epeyce bir eksik giderilecek. İlk başta sitemizde olmayanları tarıyorum. Ağabeyimizin yolladıkları arasında daha önce eklenmiş bir iki sayı daha var, onları da tarayacağım, fazla mal göz çıkarmaz çok çok alternatif link olur, zaten rapid sorunu malum. Bu ay olabilirmi bilemiyorum ama en geç temmuz ayında bir aylık rapid alıp oraya yüklemiş olduğum 1000 kadar çizgi roman ve e-kitap linkini hotfile paylaşım sitesine aktarmayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi rapid şu an için yasaklı. Ben dns değiştirip girebiliyorum ama bazı dostlarımız linklerin silinmiş olduğundan bahsediyor. Aslında linkler sağlam çünkü rapid benim linklerimi silemez :)

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Verdiğin haber çok sevindirdi.
Ellerine sağlık. Paylaşım için çok teşekkürler.

Fabri73

Yeni Üye
14 Ocak 2012
4
0
Hi, I'm Fabrizio from the island of Sardinia, Italy. I'm a fan and collector of Zagor. Could you help me, please? I'm searching, for my collection, Zagor Tay Yayinlari fasikul n. 279-280-281, released in 1975. Is there somebody that he can sell me these 3 albums? Thanks. fabrimrn@tiscali.it

Fabri73

Yeni Üye
14 Ocak 2012
4
0
zagor tay 279

Yine profesör Ağabeyimizin arşivinden, keyifle okuyun :)

001gel.jpg

By at 2011-06-02

Bir zirvede habire şiştikçe şişene bak
Bir tabanda her adım yıkılıp düşene bak
Bir ülke yansa bile yan gelip yatanlara
Bir yangın söndürmeye çarıksız koşana bak.

KARAKOÇ

Hi, I'm Fabrizio from Italy. Can you sell me these album, Zagor Tay Yayinlari n. 279? fabrimrn@tiscali.it ---