Zagor 06 - Boyalı Yüz (Renkli / Tam Macera)

ert1569

Çeviri & Balonlama
7 May 2017
624
9,763
ALMANYA
3b8a49b8a22dc1a9d860799d6f8ddcb3.jpg

79ea4159e77b54bf00fe97c966e53692.jpg

MACERA DEVAM EDİYOR İYİ OKUMALAR.....

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Yine mükemmel bir paylaşım üstadım elleriniz dert görmesin.Renkli bir sayı mükemmel bir balonlama ve çeviri hemde Zagor olunca şapka çıkartmak dışında bir şey yapamıyoruz.Çok teşekkürler.Zagor bütün sanat severlerin aşağı yukarı ittifakla en sevdiği çizgi romanlardan biridir.Bizimde çocukluk ve gençlik dönemimizin favori yayınlarından biriydi.El altından takas ettiğimiz eksik kalan maceralarını aradığımız , bir maceranın sonunu bulmaya çalıştığımız zamanların efsanevi yayınıdır.Kar kış altında soba başında çoğu zaman kesilen elektrik yüzünden mum ışığı altında okuduğumuz erkenden sabah olması için beklediğimiz zamanların olağanüstü kitabıdır.Gece yarılarına kadar sokak lambaları altında birbirimize maceralarını anlattığımız , maceların sonunu beklediğimiz zamanların yayınıdır.Eski zamanların , en güzel çocukluk anılarımızın sayfaları arasında yer aldığı arkadaş gibi gördüğümüz kahramanların destansı kitabıdır.Belki imkanlarımız yeterli değildi , belki kaf dağının ardına saklanmış bir masal gibi ulaşamazdık , belki lambada saklanan bir cin gibiydi raflardaki sayıları ,belki bir yaşanmışlıktan öte görüyorduk , belki bir hazine olarak görüyorduk biriktirilen paraların ilk adresi , uzayan kış gecelerinin en büyük uğraşı , titreyen mum ışıklarında oynaşan gölgeler gibi sayfalarda saklı çizimler ve geleceğe dair düşüncelerimizin tatlı ortağı , arkadaşlıklarımızın ortak paydası iyilerin kazanacağına olan inancımızın somutlaşmış hali ve evren kadar büyük hatıralar.....
Bu güzel eseri bizimle paylaşma nezaketi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Yaşamak , Sevmek , Öğrenmek demişti Busgalia bizde yaşadık , sevdik ve çizgi sanatına özlemlerimiz hiç dinmedi.Sürekli devam etti.Kimi zaman kitaplarda kimi zaman forumlarda kimi zaman tarayarak kimi zaman beğenerek kimi zaman da paylaşılan bir eseri inceleyerek ,kimi zaman güzel bir melodide kimi zaman ortak değerler havuzunda kimi zamanda yüce gönüllü insanların bize ikram ettikleri abı hayatta.Saygılarımızla.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Zagor ve renkli. Daha ne isteyebiliriz ki bir çizgiroman sever olarak. Teşekkür ederim, elleriniz dert görmesin.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Boyalı yüz marifetleriyle kahramanımıza kök söktürmüş.
Düşman kahramanımızdan akıllı ve becerikli olunca maceraya doyulmuyor.:)
Eline sağlık değerli dostum, Keyifle bakacağım.:)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Dostlar gönüllerini dökmüşler...
Biz ne desek bu güzel mesajlar yanında sönük kalacak.
Teşekkür ediyorum ve teşekkürümün gönülden olduğunun altını çiziyorum.
Ellerinize, gözlerinize sağlık Sayın "ert1569";
saygılarımla...

52308R.gif