Zagor orjinal seri çizerleri

Zagor orjinal seri çizerleri

Zagor

Like Tree222Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09.Ocak.2017, 11:19   #31
Çeviri Balonlama

Lobador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 290543
•Rep Seviyesi :
Lobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond reputeLobador has a reputation beyond repute
Alıntı: gitarisyen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Lobador;

Ortaya o kadar emek isteyen ve harika bir çalışma çıkarmışsınız ki; konuya dönüp dönüp bakmamak mümkün değil. Hatta ayrıntılı ve titiz çalışmanızın ürünü olan konuyu o kadar ayrıntılı ve soru işaretlerine yer vermeyecek şekilde uzun uzun düzenlemişsiniz ki; bir ara bitmeyecek sandım. (Ama zaten, bitmesini de istemiyordum.)

Zagor'u buradaki birçok arkadaş gibi ayrıntılı bir şekilde, derinlemesine tanımıyorum ancak Red Kit, Tom Miks, Teksas, Tom Braks, Tarzan, Zembla, Mandrake, Kızılmaske gibi Zagor da benim ilk göz ağrılarımdan birisi. Ben de ne zamandır Zagor'ları bir şekilde arşivleyip bir düzen oluşturmayı düşünüyor, ama nereden başlayacağımı bilmiyordum. İşte bu, tam aradığım konu ve bir başlangıç yapmak için harika bir yer. Hem çizerleri, hem maceraları, hem sayılarını (tek tek verdiğiniz örnekleri de görerek) böyle toplu bir şekilde bulmak sadece benim değil, çoğu kişinin işine yarayacaktır ki; çoğu dostumuz da çalışmanın güzelliğine değinerek çizerler ve konuyla ilgili fikirlerini yazmış.

Bana düşen de bu güzel çalışma için "Elleriniz dert görmesin" diyerek size çok teşekkür etmek ve hemen Zagor'la ilgili planlarıma başlamak...

Nazik sözleriniz için çok teşekkürler sayın gitarisyen.
Zagor'u yeniden okumak, sıralı bir şekilde gitmek isterseniz Lal Kitap hepsini düzenli bir şekilde yayınladı. Sitemizde tamamı bululan Lal Kitap Klasik seri ve daha sonra da Lal Kitap Yeni seri Zagorun orjinal sayılarının sıralaması olarak yer almaktadır.

Bunun dışında zaten sitemizde her yayın evinden çıkmış hemen hemen her zagora da ulaşabilirsiniz.
gitarisyen bunu beğendi.

Karamba Karambita!
Lobador isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Ekim.2017, 18:46   #32
Süper Üye

ayberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 123
•Rep Seviyesi :
ayberk will become famous soon enoughayberk will become famous soon enough
Bu bilgi paylaşımları için çok teşekkür ederiz..
Lobador bunu beğendi.
Alt 04.Ekim.2017, 23:46   #33
Onursal Üye
E-Dergi

Önder Çakı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55478
•Rep Seviyesi :
Önder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond repute
Çizerlerin hepsi birbirinden başarılı.
Konu Zagor ise!
Zagor,demek Ferri,demek.
Ferri'den sonra kim derseniz?
Ferri'nin Zagor'una en yakını Marco Verni derim.
Çok güzel paylaşım.
abolardis, R.Türkmen ve Lobador bunu beğendi.

Konu Önder Çakı tarafından (04.Ekim.2017 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.
Önder Çakı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Aralık.2017, 20:29   #34
Yeni Üye

aksiseda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
aksiseda is on a distinguished road
Tabii eskilerden Frank Donatelli bence bir numara. Ben en çok onun çizimlerini severim. İkinci Ferri gelliyor bana.. Yenilerde ise en başarısı bence Devescovi. Neden acaba başka macera çizmedi. Ondan sonra bence Nuccio ve Verni çok başarılı..
Baltimora ve Lobador bunu beğendi.
aksiseda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2018, 17:35   #35
Yeni Üye

metin arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1511
•Rep Seviyesi :
metin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant futuremetin arda has a brilliant future
Hepsi birbirinden güzel teşekkür ederim.
Lobador bunu beğendi.
metin arda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil