Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 13 (2013)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
file

file

Büyük albüm,yeşil serinin 16-17-18 nolu sayılarından oluşmakta.
Mehmet Ali hocamın taramasıdır,kendisine emekleri için teşekkür ederim.
Boyut fazla olduğu için ayrı olarak verdim,indirdikten sonra sayıları topluca büyük albüm 13 dosyasının içine atabilirsiniz,sayfa numaraları ayarlıdır.
İyi okumalar.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Ben Bonelli'ye, Ferri'ye, Tay Yayınlarına, kitabı basan matbaaya, kapağın çizeri Aslan'a, bu kitapların paylaşıldığı zemin olan Çizgi Diyar'ını yaratan bakunin'e, teknik admin tsubasa'ya, admin savok'a, ilgileriyle forumu canlı tutan tüm forum üyelerine, ona, buna ve şuna teşekkür etmek istiyorum.

Bir de Mehmet Ali ve ertuğrul üstadlarıma elbette. Abi, ne yaptınız siz ya? Mükemmel bir tarama ve düzenleme.

Harika. Ellerinize sağlık.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Ben Bonelli'ye, Ferri'ye, Tay Yayınlarına, kitabı basan matbaaya, kapağın çizeri Aslan'a, bu kitapların paylaşıldığı zemin olan Çizgi Diyar'ını yaratan bakunin'e, teknik admin tsubasa'ya, admin savok'a, ilgileriyle forumu canlı tutan tüm forum üyelerine, ona, buna ve şuna teşekkür etmek istiyorum.

Tüm kalbimle bu güzel temennilerine katılıyorum,amaç çizgi roman okumak ve sevdirmek.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Tablo gibi bir kapak,
harika bir tarama ve düzenleme...
Bu kocaman emek için naçizane teşekkürler;
sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Teşekkür ederim Ertuğrul ve Savok dostlarıma,
bir kaç gündür eski paylaşımları gözden geçiriyorum,
ne kadar çok kitapta isminizi gördüm,sayamadım...
Saygılar,sevgiler...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Çok büyük özveri büyük emek...Allah razı olsun diyorum ellerinize sağlık değerli kardeşlerim.