Zagor - Tay Büyük Albüm 16 (2013 Tarama)

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Efendim bu maceramızda Zagor, kör olmak suretiyle karanlık bir dünyaya adım atmıştır. Fakat delikanlı yaratılışından dolayı, kör olması aksiyondan uzak duracağı anlamına gelmemektedir. Cüneyt Arkın'ın aynı konsepti taşıyan Korkusuz Cengaver filminden bir sahneyle kitabımızı paylaşıyorum. Hakketten, sizce Malkoçoğlu mu döver Zagor mu?

imgtq.jpg

img0185wl.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Mustafa, işte bu sunumları özlemiştim..
Birde senden ricam
hani o ünlü sahne vardır ya ;
Kara Murat'ın kim olduğunu sorarlar, herkes sıra ile ayağa kalkar, Kara Murat benim der
onu da bulman ne güzel olur..
Eline sağlık sevgiler..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
şu an ellerimi ovuşturarak bu zagor albümünün inmesini bekliyorum... gördüğüm kadarıyla taramanın kalitesi yine maximum düzeyde... sevgili ravene de bu... bizlere de bu güzelliğe, bu emeğe teşekkür etmek yakışır...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Öncelikle çok teşekkürler. Büyük albüm Zagorlara emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ha gayret! az kaldı.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Şahane görünüyor gerçekten.. camekan arkasında görünen tatlı misali :) Tarama da Raven kalitesinde olunca tabi ki tadından yenmez.. :88:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Ellerie saglık raven dostum,

şimdi her paylaşım için müzik,klip veya film sahnesi bulamazsak ne olacak :18:,

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
mustafa çok kaliteli bir taramayla seriye bir darbede bu konuda gelmiş
inmeye başladı, bakalım zagoru kimler kızdırmış yine
ellerine sağlık hacı :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Fazla söze gerek yok;
klasik bir "raven" paylaşımı...
Teşekkür ediyorum sevgili kardeşim;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
işte sevgili dostumun muhteşem dönüşü..
dergi,çizim,çeviri vs.vs. bitmeyen işlerden
sonra bu büyük zagor keyfimizi katladı...
eline,gönlüne sağlık üstat...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Raven arkadaşım ellerine,yüreğine sağlık.Hep mutlu ol.teşekkürler.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Komiğnize gidecek ama sormadan edemiyeceğim.Bazı sayılar çift.Sanırım aynı macera ,aynı kitap olacak.Tahminim biri iyi tarama ,biri biraz daha az iyi tarama.Peki hangisinin daha iyi tarama olduğunu nasıl anlarız.(İndirmeden önce) teşekkürler.Kotalı internet kullandığım için mecburen sordum kusuruma bakmayın.Emekli maaşı ile bu kadar oluyor.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Komiğnize gidecek ama sormadan edemiyeceğim.Bazı sayılar çift.Sanırım aynı macera ,aynı kitap olacak.Tahminim biri iyi tarama ,biri biraz daha az iyi tarama.Peki hangisinin daha iyi tarama olduğunu nasıl anlarız.(İndirmeden önce) teşekkürler.Kotalı internet kullandığım için mecburen sordum kusuruma bakmayın.Emekli maaşı ile bu kadar oluyor.
Necdet bey merhaba,
tarih olarak daha yeni olan taramalar
genellikle tek sayfa(okuması daha kolay) ve daha yüksek
çözünürlükle taranmıştır.Eh biz de
zamanla öğrenip geliştiriyoruz kendimizi,
muhabbetten keyif alıyoruz,her konuyu da
sordukça öğreniyoruz,
siz de kurcaladıkça göreceksiniz zaten ...
İyi okumalar,saygılar...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Yanıt verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.Bilginize kuvvet dilemekten başka elimden bir şey gelmiyor.Keşke bende bu işleri becerebilsem.Ama artık yaş olmuş 60 zor.İşte sizin gibi gençler sayesinde bizde,sizin yaptıklarınızla hem övünüyor,hem de faydalanıyoruz.sağolasınız,tüm emeği geçen arkadaşlara dua ediyorum.Evet gerçekten tek sayfa daha iyi oluyor.Başarılar ve sağlık mutluluk diliyorum.