Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 35 Kabus (2012)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
yılın son günleri şerefine iki günde hazırlandı,
macera devam ediyor:
001bdb.jpg
003fef.jpg
172ete.jpg

çizgi roman dostu murtaza beye ve tüm diyar sakinlerine bir selamla
iyi okumalar:
rapid:
media:
hotfile:

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
iyi ki beklemişim gecenin bu vaktine kadar..biliyordum büyük bir bombanın düşeceğini :) öyle de oldu valla :) sağolasın yeryüzü :)

izninle bir de alternatif ekliyivereyim :)

Son düzenleme:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Paylaşımınız için çok teşekkür ederim sayın doktorum,ellerinize sağlık.Linklerinizden indiremedim ,bilmiyorum nedenini,Kinowa dostumuzun link i çalışıyor,kendisinede ayrıca teşekkür ediyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Son konular işlevini kazandıran dostlara binlerce değil sonsuz teşekkür bile az.
Son yüz paylaşımı görmek çok güzel,dikkatten kaçan ya da mesaj yoğunluğu nedeni ile altlara inen paylaşımları görmek harika.
Sevgili Yeryüzü kardeşim,gülen kardeşim,sana çok teşekkür ederim dilerim yeni yılda herşey gönlünce olur.Bu yıl beni hem çok üzen hem de çok mutlu eden olaylar oldu,kaybettiğim sevdiklerim oldu ama bununla birlikte bana yaşama sevinci veren,aileme yeni katılanlar oldu daha doğrusu olacak,bir kez daha dede olacağım inşaallah.Sizler varsınız,burayı ve buradakileri de bir aile gibi görüyorum.Yalnızlığımda sığındığım bir liman sanki bu diyar.Sözü sanırım fazla uzattım o yüzden şöyle toparlamaya çalışayım;Sizi ve hepinizi çok seviyorum iyi ki de varsınız,buradasınız ve iyi ki de sizlerle aynı çatı altındayım.En iyi akşamlar sizlerin olsun.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Kolay değil biliyorum, birebir yaşıyorum taramanın zorluklarını. Bu kadar zorluklara başkaları için, hemde çoğunu tanımadığı kişiler için zaman harcayan biri olmak farklı bir duygu(!) olsa gerek. Emeğine sonsuz teşekkürler.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
yeryüzü kaliteli işlerine bir yenisini eklemişsin
seri birer birer eriyor biz meraklıları için
kalite ve kalite
ellerine sağlık sağol

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çevremizdeki tüm seslere kulak verip
onları yadsımayacağımız
hepsini içselleştirebileceğimiz günler diliyorum..
İyi yıllar dilerim..

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Yeni yıla 2 kala Yeryüzü bizleri yeni bir kitap taraması ile sevindirdi, mutlu etti.
Yeni yılda da gülenyüzlü dostumuzun mutlu ve sağlıklı olması dileğiyle teşekkür ederim.