Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm - 47 Şafakta Tuzak(2012 Tarama)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,616
hiçbiryerde :)
"ertuğrul" arşivinden "yeryüzü" taraması...bu macerayı klasik maceralar serisinde de okumuştuk...:D

001sos.jpg

arka sayfadaki reklama göre,
bir telefon ortalama 5 dak. olsa
iki kitap parası tutuyormuş!

rap :
med:
iyi okumalar

watch

bu güzel şarkı pop müzik tarihimizdeki nadide yerinden
kulaklarımıza ulaşsın bugün :D

"küçükken bu şarkıyı duyduğumda "ayran buyurun ayran buyurun" veya "ayran diyorum ayran diyorum" şeklinde sanırdım....tek ben değilim heralde ?"
" Ne zaman ateist arkadaşlarla buluşsak açıyoruz ''ay inanmıyorum ay inanmıyorum ay inanmıyorum''u çılgınlar gibi oynayıp, isyan ediyoruz."
iki yorum...:)

Son düzenleme:

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Harika tarama, kalite ve özen için verdiğin değerli emekler için gönülden teşekkürler yeryüzü...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Eminim bir gün bütün bu seriyi cam gibi okuma fırsatını elde edicez..tabi ki senin gibi dostların sayesinde.. :89: yeryüzü :)

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,959
Teşekkürler sevgili Yeryüzü oldukça kalın bu dergilerden birini Mr No
Büyük Albüm 8'i taramak için ayırdım bir türlü göze alıp tarayamıyorum.
Emek ve çabalarınıza hayranım..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim,Zagorları yeniden okutturacaksınız bana.
Böylesi taramalar için verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz özen için sevgiler,saygılar sunar çok teşekkürler ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,766
Sevgili yeryüzü

O 900 lü telefonlar, çok kişinin ocağına incir dikmiş olup kumarhanelerden daha fazla parayı götürmüşlerdir, iyi ki Aşkın Nur Yengi ablamızdan ayran şarkısını dinlemekle kalmışsın da 900 lü telefonlara bulaşmamışsın:)

Bir gün ben de senin gösterdiğin cesareti göstererek gözümü karartıp bu koca ciltlerden tarar mıyım ki:) eline sağlık

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
"ertuğrul" arşivinden "yeryüzü" taraması...bu macerayı klasik maceralar serisinde de okumuştuk...:D
.
001sos.jpg

arka sayfadaki reklama göre,
bir telefon ortalama 5 dak. olsa
iki kitap parası tutuyormuş!

rap :
med:
iyi okumalar

watch

bu güzel şarkı pop müzik tarihimizdeki nadide yerinden
kulaklarımıza ulaşsın bugün :D

"küçükken bu şarkıyı duyduğumda "ayran buyurun ayran buyurun" veya "ayran diyorum ayran diyorum" şeklinde sanırdım....tek ben değilim heralde ?"
" Ne zaman ateist arkadaşlarla buluşsak açıyoruz ''ay inanmıyorum ay inanmıyorum ay inanmıyorum''u çılgınlar gibi oynayıp, isyan ediyoruz."
iki yorum...:)

Şimdi normalde çizgi için yorum yapmam gerek de Aşkın Nur Yengi'nin bu parçası ünlü olduğunda çocuk muydun ? Yok yani ben nerden baksan 20 idim, çocuk sen kaç yaşındasın :) ? Zaman böyle bir şey.