Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 15 Sınır Adamları

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
000huq.jpg

Yeniden taranıp tek sayfa olarak düzenlendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bugün ilk kez bilgisayar başına geçtim,
nete girince karşımda büyük bir albüm
yorucu bir günün ardından
böyle bir armağan almak güzel
Bu güzel armağan için yorulan
sevgili dostum Mehmet Ali'ye
gönül dolusu teşekkürler..
Sevgilerimle..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Değerli dostumuz, forumda olmasına rağmen daha iyiye daha mükemmele ulaşmak için uğraşmış, zaman harcamış ve yeniden tarayıp bizimle paylaşmış, o zaman bize de teşekkür etmek düşer değil mi?

Ama kazın ayağı öyle değil !

Biz bir miktar forum takipçisi kadirşinas okuyucu, böyle teşekkür mesajları yazdıkça, forumun başka köşelerinde boş boş "yürü kim tutar seni" mesajları yazan insanlar olarak değerlendiriyoruz!

Bizim oralarda sadece konuşup bildiğini satmaya çalışana ukala, hiç bir şey bilmese bile insanlara karşılıksız yardım edenlere "adam" derler.

Bilmem anlatabildim mi?

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Dostum ,
Bu harika tarama ve en sevdiğim kahraman Zagor için sonsuz teşekkürler.
Saygılar ve sevgilerimi gönderiyorum.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Değerli dostumuz, forumda olmasına rağmen daha iyiye daha mükemmele ulaşmak için uğraşmış, zaman harcamış ve yeniden tarayıp bizimle paylaşmış, o zaman bize de teşekkür etmek düşer değil mi?

Ama kazın ayağı öyle değil !

Biz bir miktar forum takipçisi kadirşinas okuyucu, böyle teşekkür mesajları yazdıkça, forumun başka köşelerinde boş boş "yürü kim tutar seni" mesajları yazan insanlar olarak değerlendiriyoruz!

Bizim oralarda sadece konuşup bildiğini satmaya çalışana ukala, hiç bir şey bilmese bile insanlara karşılıksız yardım edenlere "adam" derler.

Bilmem anlatabildim mi?

Bu sizlere ulaştırdığım kitapları bizlere herkes okusun diye veren sevgili Murtaza bey gibi dostlar da var.Ellerindeki kitapları sahaflara binlerce liraya satmak dururken.Boş verin herkesin kadir kıymet bilmesini bekleyemezsiniz.

Son düzenleme:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Sevgili hocam hakkını nasıl ödeyeceğiz biz?

Hakkını helal et bize.Bir de son bir şey daha,

"yürü kim tutar seni"

:4::4::4::Ğ:Ğ:Ğ:D:D:D:Ğ:Ğ:Ğ

Hocam hürmetle kucaklarım.

Selametle.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Gerçekten büyük emek ve özveri isteyen taramalar,aynı zamanda sabır...
Eline sağlık hocam,teşekkür ederim.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
çok güzel bir iş olmuş sevgili mehmet ali.. sana ve gönül dostu oldugu anlaşılan Murtaza bey'e çok tesekkür ediyorum..sagolun :)

doğanşahin

Yeni Üye
13 Kas 2011
2
1
burada herne olursa olsun emek verip paylaşımda bulunan tüm çizgiroman dostlarına sonsuz telşekkürler..sağolun varolun...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Ben teşekkürde geç kalınca indirmekte de geç kaldım tabii.
Yeni farkettim atlamışım herhalde.
Mehmet Ali'nin kaliteli taraması ile (sanıyorum bu seriye de el atacak ve hepsini yeniden tarayacak) okumayı çok isterdim.

Heyhaat, linklerin hepsi silinmiş.

Linkleri yenileme imkanı var ise çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.