Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 56 Esrarengiz Süvari

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
Efendiim. Bu güzel serinin sonuna geldik..Bütün seri Baştan upload edilerek reklamlardan temizlenmiş ve şifre olarak sitemizin adı koyulmuştur... Bizim yaptığımız sizin olanı yine size vermek... Herşey gönlünüzce olsun :) beni sizler var ettiniz.. Sağolunn.. tezahurat istemez :cool:

attachment.php

Ekli dosyalar

• BA_56.jpg
    BA_56.jpg
    97.2 KB · Görüntü: 3,064
Moderatör tarafında düzenlendi:

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili rawenx,

Zagor'un bu en güzel serisi için ilk teşekkür eden ben olmalıyım.
Her şey için teşekkür ederim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
Yorum yazan elleriniz dert görmesin :) Bundan sonra zagor isteyen bu siteye başvuracak.. nasılsa burda herşey beleş :D

Son düzenleme:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Ravenx kardeşim arkadaşlar söyleneceklerin hepsini söylemiş zaten bana da seni canı gönülden ayakta alkışlamak kalıyor.Sitemiz senin gibi bir can dosta sahip olduğu için çok şanslıyız.

judas

Yeni Üye
1 May 2009
15
27
Sevgili @rawenx,

İnsanüstü bir çabayla koca Büyük Albüm serisini 1-2 günde yükleyiverdin ve benim gibi nice Zagor müdavimini sevindirdin. Her kapakta kısa süreli de olsa çocukluk ve gençlik günlerime döndüm. Çok sağolasın.

Umarın herşey gönlünce olur.

Sonsuz teşekkürlerimi sunarım,:D

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
çizgi roman display yani COMIC BOOK READER programıyla okuyabilirsin..

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,797
Darkwood
hangi programla okuycam bulamadım yardım lütfen

dostum veya şöylede yapabilirsin indirdiğin dosyanın isminin sonundaki noktadan sonraki cbr uzantısını rar olarak değiştirir ve klasöre çıkart dersen JPEG olarak klasöre çıkartacaktır kitabın sayfalarını. rawenx arkadaşımızın söylediğine alternatif olarak 2. çözüm olarak birini seç. iyi okumalar...

nidram47

Yeni Üye
10 Haz 2009
3
1
bu güzel seriyi bizlere kazandırdığın için sonsuz teşekkürler.ellerin dert görmesin.

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,712
Söylemeden edemiyeceğim
her sayıda yaptığın espriler cuk oturmuş,
sırayla gidince kitap okumuş gibi oldu , çok güldüm

oleguer

Yeni Üye
20 Ağu 2009
3
0
çok teşekkürler emeğinin karşılığını biraz da olsa almışındır bu teşekkürlerle

selimakpinar

Kıdemli Üye
9 Mar 2010
123
15
bu serinin tamamının linklerini aldım ve enkısa zamanda çekmeyi düşünüyorum. ravenx kardeşim, bu albüm için günlerce uğraşmışsındır. verdiğin büyük uğraş için çok teşekkür ederim. lütfen hakkını helal et..

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Değerli kardeşim,seri eksiksiz olduğu zaman gerçek altın değerinde oluyor.Onca kitabı taramak sonrada yüklemek kolay değil.Bu büyük emeğin için.yürekten teşekkürler.
Ayrıca,dolaylı yada doğrudan bu sitenin yaşamasına vesile olan herkese teşekkürlerimi sunarım.

Kolaylıklar bizimle olsun.

.

madmax21

Yeni Üye
1 Ağu 2010
2
0
Eline,koluna,bileğine,yüreğine vede diline sağlık.Bu kadar materyali taramak ööle saç taramaya benzemez (ben şahsıma diim insan taş ocağında çalışsa bu kadar yorulamaz)...yaptığın takdire şayan sana canı gönülden teşekkür ediyorum.

Ayaz_Kaan

Yeni Üye
26 Mar 2010
45
16
Emeği geçen herkese teşekkürler.Birde bunları media dan yükleseydiniz çok mükemmel olurdu.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
her şey için çoook ama çookk teşekürler emeğinize sağlık gönlünüze sağlık teşekürler

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Ravenks üstadım Tüm seriyi tek başına tamamladın. Ellerin dert görmesin.
Emeğinin, çabanın, tararken parçaladığın kitapların, yorgunluğun ve uykusuzluğun karşılığını ödeyemeyiz dostum.
Bir kuru teşekkürü kabul buyur, elimizden gelen budur.

orhangumus

Yeni Üye
26 Şub 2011
2
0
okuyamıyorum

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım,bu işlerden de fazla anlamıyorum,dosyaları nasıl açıcam okuyacam.yardım edermisiniz..tşk ler

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
takip ettiğim kadarıyla zagor büyük albüm serisi yeniden taranıyor. aslında bu sayıya özel olmak üzere bir önerim olacak. macera yarım kalıyor, 350 lik serinin içinden devamı olan ilgili sayfaları bulup arkasına macerayı bitirinceye kadar eklemek iyi olurdu. zagorun yeni çıkan lal yayınları hariç diğer serilerini okumadım ve indirmedim. hazırımda yok. ya tarayıp koyan arkadaş eklemesini yapsın, yada bana devamın 350 lik seride hangi sayıda olduğunu söyleyin, indirip ben yapayım.

tsatay

Yeni Üye
15 May 2013
2
0
Ellerininize sağlık dostlar.

Anacığımın ben üniversitede evden uzaktayken, banyo kazanında yaktığı çocukluğumu ekranda da olsa bana yaşattığınız için ellerinize sağlık, teşekkürler.