Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 048-Gizli Geçit

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 048-Gizli Geçit

25 MB

Arada çift sayfa kalmış.

Tarama için kitabı gönderen İlkhan Tok ve çift sayfa tarayan büyük beyaz üstatlara sonsuz teşekkürler.

Beyazlatma yapmadım,yazılar bozuluyordu.Tek sayfa Düzenlenmiştir.

001.jpg

İyi okumalar:

Son düzenleme:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Kapağını görünce renkli zannettim..Gerçi böylede çok güzel olmuş..Eski gostları hatırlattı..Teşekkürler necdet..

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Teşekkür ederim.
Yalnız, sadece kapak sayfaları var, içi yok. Bende mi yanlışlık var, bilemiyorum.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Yakın ilginiz için çok teşekkür ederim.
Tekrar indirdim (25.2 MB). Yine aynı sorun devam ediyor. Sadece 1. ve sonuncu sayfalar var.
İyi günler dilerim.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Yakın ilginiz için çok teşekkür ederim.
Tekrar indirdim (25.2 MB). Yine aynı sorun devam ediyor. Sadece 1. ve sonuncu sayfalar var.
İyi günler dilerim.

lütfen sumatraPDF okuma prg ile dener misiniz?Sizde yoksa google'dan hemen indirebilirsiniz.Çok kısacık,ama her türü okuyor.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Tarım fuarındayız. Gaziemir yeni açılan fuar alanında.
Saat 11-17 arası oradayız. Özel mesajlarınıza bakınız size telefonumu yazdım. Bekleriz.:)

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
ahaa haa :))) reis, kitabın bu ilgi çekici güzel kapağından sonra içerikte sadece; bir dönemin ortalığı kasıp kavuran efsane şarkıcısı Gönül Akkor ablamın güzel sesli kız kardeşi Kamuran Akkor çıkıyor :))) ama yine de emeğin için teşekkürler. bu vesileyle ben bi YouTube'dan Kamuran Akkor plağı dinleyip geleyim

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
ahaa haa :))) reis, kitabın bu ilgi çekici güzel kapağından sonra içerikte sadece; bir dönemin ortalığı kasıp kavuran efsane şarkıcısı Gönül Akkor ablamın güzel sesli kız kardeşi Kamuran Akkor çıkıyor :))) ama yine de emeğin için teşekkürler. bu vesileyle ben bi YouTube'dan Kamuran Akkor plağı dinleyip geleyim

Canım Kardeşim,sumatraPDF ile açar mısınız?O zaman da gülmenizi rica edeceğim.Selamlar.Şayet sizin dediğiniz gibi olsaydı,bu kadar arkadaş da aynı tepkiyi gösterirdi.Diğer mesajlara da bir göz atar mısınız?

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Sevgili necdet üstadım, sorun, ön ve arka kapakların JPG, aradaki sayfaların ise TIFF formatında olmasından kaynaklanıyor.

Sayfaları CBR olarak paketlediğinizde, CDisplay ve benzeri Comic Book Reader programları TIFF formatındaki sayfaları görmezler. Sadece JPG formatıdaki resimleri görüntülerler.

Aradaki sayfaları da JPG formatında kaydederseniz sorun kalmaz.

Saygılarımla.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Sevgili necdet üstadım, sorun, ön ve arka kapakların JPG, aradaki sayfaların ise TIFF formatında olmasından kaynaklanıyor.

Sayfaları CBR olarak paketlediğinizde, CDisplay ve benzeri Comic Book Reader programları TIFF formatındaki sayfaları görmezler. Sadece JPG formatıdaki resimleri görüntülerler.

Aradaki sayfaları da JPG formatında kaydederseniz sorun kalmaz.

Saygılarımla.

Çok teşekkürler üstadım,ama işin sırrı da orada ,küçük kota olması ondandan kaynaklanıyor.Yarın nasipse toplantıda üstatlarımdan bu konuda yardım rica edeceğim.Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.Ben hep sumatraPDF düşündüğüm için,bu sorunu aklıma getirmemiştim.Birinden birini seçme durumunda kalacağım demekki.Tekrar tekrar teşekkürler,yardımlarınızı ,bundan sonra da esirgemiyeceğinize eminim.Sağlıklar,selamlar,sevgili arkadaşım.