ZAGOR Fasikül Seri 326 Göldeki Canavar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
7k4qm5.jpg
n7BRY0.jpg

Dostlarım haziran ayında paylaşımlara bazı nedenlerden dolayı ara vermişsemde kızılmaske,zagor ve diğer paylaşımları kesinlikle yine bu sayfalarda devam edeceğim ara vermemin sebebi paylaşacak birşeylerimin tükenmişliğinden değildir :d

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Abi şimdi arayıp kızacaktım nerede kaldın diye..
Tam zamanında ortaya çıktın..
Bak kaç günden bu yana bu resmi senin için saklıyorum..
Bakalım kime benzeteceksin;

Ekran_Al_nt_s_H_seyin_abi.png

Resim Scanfan dostumuzun Altın Post paylaşımından alınmıştır.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Şapkada bir çapa eksik :d
Benzetme harika teşekkürler sevgili dostlar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
İnanırmısın aşamdan beridir sizi düşünüyordum inanınız bu mubarek ramazan ayında tam kızılmaske fasiküllerini karıştırırken sevgili üstadımız uzun zaman oldu paylaşımda yapmadı acaba rahatsızlandımı diye düşünürken paylaşımın geldi kalp kalbe karşıymış derler olurda bu kadar tesadüf olmaz demi ya vay be içimdenne geçirsem çıkacakmış teşekkür ederim sevgili vefalı özlettin kendini bu kadar ara verme sonra dfüşüncelere daldırma bizleri saygılarımla sevgilerimle selamlarım kal hoşçakal sağlıcakla kal.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Kısa süreli sessizliğinin sebebi sağlık sorunları değildir umarım, Hüseyin abi. Sağlığın yerinde olsun da gerisinin hiç önemi yok

Ramazan sonrası fırsatını yaratalım da bir araya gelelim. Sohbetini özledim.

Sevgiler, saygılar.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Vefalı kardeşim çok çok teşekkürler ederim.Bu seriyi böylesi güzel taramalar ile yeniden okumak çok güzel.Değerli kardeşim sevgi ve saygılar sunuyorum.