ZAGOR Fasikül Seri 324 Kızıl Büyücü

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
zgr-324-0990498468.jpg

Sevgili dostum direnç11'e ithafen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Direnç dostuma sevgi ve selamlar,
umarım her şey yolunda
gider ve daha çook muhabbet ederiz..
Mükemmel taramalar inci gibi
diziliyor arşivlerimizde. Vefalı
üstadım bu unutulmaz güzellikler
için çok teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Şimdi indirdim,linkte sorun yok.
Eline sağlık sevgili üstadım.
Harika paylaşımlar için teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,766
İstanbul
Bu kıymetli kitap ve nazik ithafın için çok teşekkür ederim, Hüseyin Abi. Geç görüp geç yanıt verebildiğim için de beni bağışla lütfen.

Epeydir olağanüstü bir dönemin içindeyim. Dolayısıyla foruma göz atmakta dahi zorlanıyorum. Uzunca bir süredir ilk kez bugün foruma birkaç saat ayırabilme şansına ulaştım. Kaçırdığım çok şey oldu. Bu kitap da onlardan biriydi. Daha çok şey kaçırdığımı da biliyor ya da tahmin ediyorum. Telafi ederim umarım.

Aynı temennide daha önce de birkaç kez bulundum ama bir kez daha tekrar etmekten zarar gelmez: Umarım makul bir süre zarfında daha aktif olabilirim. :)

Sevgiler, saygılar.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,082
5,434
Bu kıymetli kitap ve nazik ithafın için çok teşekkür ederim, Hüseyin Abi. Geç görüp geç yanıt verebildiğim için de beni bağışla lütfen.

Epeydir olağanüstü bir dönemin içindeyim. Dolayısıyla foruma göz atmakta dahi zorlanıyorum. Uzunca bir süredir ilk kez bugün foruma birkaç saat ayırabilme şansına ulaştım. Kaçırdığım çok şey oldu. Bu kitap da onlardan biriydi. Daha çok şey kaçırdığımı da biliyor ya da tahmin ediyorum. Telafi ederim umarım.

Aynı temennide daha önce de birkaç kez bulundum ama bir kez daha tekrar etmekten zarar gelmez: Umarım makul bir süre zarfında daha aktif olabilirim. :)

Sevgiler, saygılar.

üstadım sizi çok özledik dönüşünüz bizi çok sevindirecek...