Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Seri Sayı 216 - Garip Buluş

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
cgttvbow5p3rc2mbi.jpg

cgttvti8samy2bkam.jpg

Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,776
Saygı bizden hocam, çok teşekkür ederim fasikül Zagor için.Sayenizde hızla tamamlanma yolunda bu seri.
Çiko ve Bat Batterton varsa o Zagor'da hayat vardır.
Bu akşamın okuma listesinde ön sırada olacak.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Çok teşekkür ederiz Sevgili Sarkomer. Elinize sağlık.

Ne zamandır soracağım; unutuyorum: Profil resmi olarak kullandığınız ay-yıldız son yıllarda çekilmiş bir fotoğraf mı, yoksa Mohaç Meydan Muharebesi akşamındaki gökyüzünün görünümü mü?

Bunu İnternet'te okumuştum ve ne yazık ki kaynağını hatırlayamıyorum. Yazıda bir site adresi vardı; siteye girip eski, yeni veya gelecekten herhangi bir tarihi yazdığınızda, o tarihte gökyünün dünyadan nasıl göründüğünü gösteriyordu. Sitenin tanıtımını yapan, Mohaç Meydan Muharebesi günü girildiğinde, sizin profil resminizdeki görüntünün ortaya çıktığını söylüyordu.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Çok teşekkür ederiz Sevgili Sarkomer. Elinize sağlık.

Ne zamandır soracağım; unutuyorum: Profil resmi olarak kullandığınız ay-yıldız son yıllarda çekilmiş bir fotoğraf mı, yoksa Mohaç Meydan Muharebesi akşamındaki gökyüzünün görünümü mü?

Bunu İnternet'te okumuştum ve ne yazık ki kaynağını hatırlayamıyorum. Yazıda bir site adresi vardı; siteye girip eski, yeni veya gelecekten herhangi bir tarihi yazdığınızda, o tarihte gökyünün dünyadan nasıl göründüğünü gösteriyordu. Sitenin tanıtımını yapan, Mohaç Meydan Muharebesi günü girildiğinde, sizin profil resminizdeki görüntünün ortaya çıktığını söylüyordu.

Sayın "hadon",
öncelikle teşekkür ediyorum.
Sorunuzun cevabına gelince;
profil resmi olarak kullandığım ay-yıldız,
2-3 sene önce gökyüzünde gördüğüm ve fotoğraf makinemle çektiğim bir görüntü...
Mohaç" ile ilgili ifade buyurduklarınız da tabii ki doğru...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sayın hocam,özverisi bol olan ve karşılığı asla ödenemeyecek paylaşımlarınızdan birisini görmek hepimizi mesut etti,ellerinize ve emeklerinize sağlık.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
fasikül mü yoksa cilt mi diye sorsanız tereddütsüz fasikül derim, ortası zımbalı olduğu için zamanla dağılma riskide olmuyor,binanaleyh okurkende rahat okuyorsunuz eski Tay yayınlarının ciltleri çok çabuk dağılıyor hele maceraya doyamayıp 3-5 defa okumaya kalkarsanız tabiri caizse parça parça oluyor kitap,o yüzden ben fasikülleri çok seviyorum,dijital arşivimde de çok sevdiğim zagorlar albüm ve cilt olarak değilde hep fasikül olarak arşivli, hele bu zevkle yaptığım arşivler sarkomer hocam gibi bir ustanın emeği ile bizlere ulaşıyorsa tadından yenmez oluyor,sonsuz teşekkürler hocam,bu foruma kazandırdığın sayısız güzellikler için.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Koskoca fasikül serisi de
tamamlanıyor,hem de tertemiz,
kitaptan daha güzel görüntülerle.
Teşekkür yetmez bu güzellikleri yaşatanlara,
elimizden geldiğince katkıda bulunmak lazım.
Sağolun,varolun...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Ellerin dert görmesin Sayın Sarkomer.
Bu seriye o kadar çok katkınız oldu ki...
Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim senin o güzel gönlüne kurban olayım.Ellerin dert görmesin.
Canım kardeşim çok çok çok çok teşekkürler ederim,herşey gönlünce olsun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Yetişemedim. Hocam tatiline çıkmadan önce teşekkür etme fırsatını bulamadım. Bağışlar umarım.

Sevimli ve beceriksiz dedektif Bat Batterton'la bir kez daha karşılaşıyoruz. Çiko gibi Bat Batterton da yarardan çok zarar getiren dostlardan. Ama neticede sevimliler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Yokluğumda çizgi diyarı zagor serisinde önemli ilerleme sağlamış, demek ki yokluk süreleri uzamalı.. Teşekkürler sarkomer hocam iyi bir tatil geçiriyorsundur umarım.. Sevgilerimle..