Zagor Tay Yayınları 465 Lik Fasikül Serisi Sayı 127 - Dehşet Vadisi (2013)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,868
z127001.jpg

z127002a.jpg

Tarama değerli dostum savok'a ait.
İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Amma da kitap taramışım ben ya hu..
Ben de düzenleyen değerli dostum ertuğrul'a teşekkür ederem.. Menem özümden değerli sevgili dostuma.. Bozmadım Azeri lehçesine döndüm..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Her iki sevgili dostuma da
emekleri ve de harika paylaşımları için
teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Canım kardeşim çok çok teşekkürler ederim.Sana ve sevgili Savok kardeşime en içten sevgiler ve saygılarımı sunuyorum.Bu paylaşım 23 Temmuz 2013 te yapılmış yani dün.Ben dün saat 11.16 da 2.kez dede oldum.Bu Zagor'u ve sevgili Caretta'nın paylaşımı olan Zagor'u,torunum okumayı öğrendiği gün ona zorla okutturup onun da bir Zagor manyağı olması için var gücümle çalışacağım.....

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
Canım kardeşim çok çok teşekkürler ederim.Sana ve sevgili Savok kardeşime en içten sevgiler ve saygılarımı sunuyorum.Bu paylaşım 23 Temmuz 2013 te yapılmış yani dün.Ben dün saat 11.16 da 2.kez dede oldum.Bu Zagor'u ve sevgili Caretta'nın paylaşımı olan Zagor'u,torunum okumayı öğrendiği gün ona zorla okutturup onun da bir Zagor manyağı olması için var gücümle çalışacağım.....

Üstadım, tebrik ediyorum. Dünyaya gözlerini yeni açmış bebeğimize de sağlıklı, mutlu, çok uzun bir ömür diliyorum. Üstad, bence eline Zagor tutuşturmak için okumayı öğrenmesini bekleme. Daha önce ver; beş yaşlarındayken filan. Bu okumasını hızlandırabilir tersine :). Sürecin ben de böyle işlediğini de ayrıca belirteyim...

Bu güzel paylaşımı yapan gönül dostlarıma da kocaman teşekkürlerimi göndermeyi ihmal etmeyeyim. Ellerinize ve yüreklerinize sağlık, dostlar.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Kapağı seyredip yıllar öncesini hayal etmek bile güzel,bu değerli tatlar için ertuğrul hocama değerli üstat savok'a TEŞEKKÜRLER ediyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,642

2. Dedeliğinizi kutluyorum, Allah analı, babalı, dedeli büyütsün.
Çizgi roman okuması için beş yaşını beklemeyin. Ağaç yaşken eğilir. Benim torunum üç yaşından beri ben okurken yanıma gelir ve resimleri gösterip bu nedir diye sorduğunda anlatmaya başladım. Hatta çizgi romanı minik parmakları ile tutarken kenarlarını buruşturmadan nasıl tutacağını öğrettim:)

Elbirliğiyle paylaştığınız bu harika Zagor için teşekkür ediyorum dostlarım.