Zagor Tay Yayınları 465 Lik Fasikül Serisi Sayı 001 - İnsan Avı

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
zagor001dyd.jpg
zagor003qwq.jpg

Tarama Bay_x dostumundur, kendisine bir defa daha engin gönlü için teşekkür ederim.
Bu kitabı değerli dostum, kardeşim bakunin'e hediye ediyoruz.
Çizgi romanı karşılıksız seven ve çizgi roman hepimizin diyen tüm dostlara iyi okumalar dilerim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Abi böyle eşsiz bir hediye almayı kim istemez ki?
Ama benim için en büyük hediye siz abilerimi tanımaktır.
Çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bir çok değerli paylaşımcı arkadaşım var, hepsi birbirinden değerli kitaplarını hiç sakınmadan paylaştılar, paylaşmaya devam ediyorlar.. Ama bazen öyle bir paylaşım geliyor ki işte bu diyesi geliyor insanın..Sözün zamanı bitti, artık saygı ile selamlamanın zamanı geldi.. Her iki dostuma da içten sevgilerimi gönderiyorum.. Saygılarımla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Öncelikle pırıl pırıl bu armağanın Sayın "Bakunin"e çok yakıştığını belirtmek isterim.
Düşünen ve emek veren dostlara da ayrıca teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Aaaaa kıskanırım ama bak!
Beni bırakıp Bayx ile başlamışsın ortaklığa ha?
Batırırım bu gemiyi :d
Yıkarım yönetimi :D
Ama gelde yapılan inanılmaz paylaşımdan sonra arıza çıkar?
Öff yine susuyorum bak güzel hatırınıza :)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Eğer şapka takıyor olsaydım, bu tarama-düzenleme kalitesini görünce havalara uçardı. Arşivimizdekilerin en iyilerinden biri olduğuna eminim. Muhtemelen de en iyisidir.

Minicik bir eksik bile bulamadım. Tüm sayfalar pırıl pırıl; beyazlatma doğru şekilde ve dozunda yapılmış. Işık, kontrast mükemmel. Kenar boşlukları yeterli... Sayfalar yüksekliği değil, genişliği aynı tutularak düzenlenmiş. Bu sayede okurken sayfanın biri küçük, diğeri büyük gelmiyor; hepsi aynı büyüklükte...

Çok teşekkür ederim. Elinize, gözünüze, gönlünüze sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Kapağı yeter

Yayınlandığından üniversite öğrencisiydim ve Zagor'un bu serisi, Karakoç Teks serisinin kapakları birbirinden güzeldi. Sık sık elden geçirir, düzenlerdim. Ama bu kapağa döner bir daha bakardım.

Çok sonra piyasada bulunmaz hale geldi ve sahaflarda astronomik fiyatlarla satıldı.

Zagor Klasik Maceralar yayınlanmaya başladığından sanırım bu kapak promosyon olarak verildi, 0nu muhafaza:) ediyorum. Eskiler anılarda kaldı.

Bay_x anıları canlandırdı; teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
kalitede sözün bittiği yer
sanki doğal seleksiyon geçirmiş kitap yıllar boyunca
çizgidiyarıda forumlar tarihinde aynı seleksiyonun son hali
ellerinize sağlık, iyi iş

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
125 kuruş verip bu sayıyı Büyükdere'de o zamanlar çizgiroman da satan Hasan Baba büfeden aldığımı (zaten çizgiromanları çoğunlukla oradan alırdım) hatırlıyorum ama nasıl elden çıktığını anımsamıyorum. 72 sayfa olduğunu da hatırlamıyordum, muhtemelen ilk sayı diye promosayon olsun diye sayfa sayısını fazla tutmuşlardır.

Teşekkürler, dostlar.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Süper ötesi , şahane yanı bir paylaşım.. Bakunin dosta hediye ama bizler de sebeplendik.. Emeği geçen tüm dostlara gönülden teşekkürler..