Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 015 -Zagor'un Hikayesi/Kurtlar Vadisi

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Bu da ikinci taramam.

Zagor tay fasikül 15. Konusu: Zagorun hikayesi. Zagorun nasıl zagor olduğu anlatılıyor..
Linki :

Bu taramayı da Serk@n kardeşime itaf ediyorum :)

Yine bir arkadaşımız linkleri canlı tutabilirse sevinirim. yine 10 indirme sınırı var...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Senin forumumuza yaptığın katkılarının yeri asla doldurulmaz aziz kardeşim.Tarayıcı satın aldım ve bundan sonra inşallah her fırsat bulduğumda bende bulunan bütün çizgi romanları tarayarak kardeşlerimle paylaşacağım.Asıl ben sana teşekkür ederim linkler konusunda gösterdiğin destek için Allah razı olsun.

te-ko

Yeni Üye
27 Mar 2009
37
5
Çok güzel bir çalışma vergilius,sayfa kenarı düzenlemesi de yaptığında daha da kendini ortaya çıkaracaktır taramanın güzelliği.
Teşekkürler emeğin için.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Fasiküller çok eski yani elinle sayfa çevirdiğinde bile dökülüyo inanırmısın ama tarayıcı kullanmayı daha bilmiyorum yavaş yavaş ayar çekeceğim inşallah kardeşim teşekkür ederim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Aradan geçen yaklaşık 40 seneye direnebileceği kadar direnmiş sonuçta.
Ve şimdi sayende yılların tozunu üzerinden atıp karşımıza çıkıyor.

Çok teşekkür ederim.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Çok güzel ifade ettin üstadım.İnşallah elimdekileri taramaya devam ediyorum hepsini senin gibi karşılıksız paylaşmaya can atıyorum inan. Senin açtığın bu yol çoğu dostumuza karşılıksız paylaşmanın o eşsiz zevkini nasip etmiştir.Teşekkür ederim bende sana...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
sevgili vergilius ellerine saglik .. gercekten cok degerli paylasimlar bunlar..

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Çok teşekkürler sevgili vergilius.Çok geç gelen bir teşekkür oldu bu ama nasıl olduysa gözden kaçmış bu taramalar.Ellerine sağlık.