Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Cilt 247 - Mohican Jack (2015)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Bu macera benim aklımda yer eden bir macera dünyanın her yerinde gücünü yanlık kullanan şımarıkların sonunu en güzel anlatan senaryolardan birisi bence sayın yeryüzüne bu değerli emeği için teşekkürler.

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
378
2,071
Bu kapak resmi bana Neşeli Günler filminde Şener Şen'in oynadığı Ziya karakterinin çıplak elle aslan avını hatırlattı.:d Çektim çakıyı,atladım aslanın üstüne...Karnına tak tak tak tak tak tak:Ğ:Ğ:Ğ Teşekkürler yeryüzü.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,982
denize sıfır
Bengal kaplanı Darkwood ormanında piknik yaparken.:D
Kırmızı gömlekli delinin biri pikniğin içine eder.
Buna bozulan kaplan çıkarır pençeleri karnına boydan boya tak tak tak.:D
Teşekkürler gülen adam.:)

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
ders niteliğindeki taramalar eşliğinde paylaştığınız, değerli vaktinizi sırf bizler için harcayarak emek verdiğiniz tüm güzelliklere çok teşekkür ederim üstadım

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Kapaktaki gariplikler silsilesi içinde özellikle dikkatimi çekti ve bizimkinin pençelerine baktım; kaç tırnağı oluyor bu kedigillerin diye. Yok valla! Şükür ustanın abarttığı kadar fazla değilmiş tırnak adedi... :)

Zagor için teşekkürler Yeryüzü...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
MÖ 5000 yıllarında Orta Asya'dan göç edip Bering boğazının buzları üzerinden Alaska'ya, oradan da Amerika kıtasına geçen Hun asıllı Türklerin bu kıtada Mohikanlar olarak tanındığı bildiriliyor (Prof.Dr. Bill Corçhmiya). Diğer bazı Türk boylarının da aynı yolu takip ederek sözkonusu kıtaya geldikleri bildiriliyor. Örneğin Apaçilerin Yakut Türkleri, Çeyanların ise Kırgız asıllı oldukları ifade ediliyor.
Kızılderilileri bu yüzden mi seviyorum bilmiyorum ama belki de kan çekiyordur.
Öyle veye değil, bu bağlamda bu kitabı keyifle tekrar okuyacağım sevgili kardeşim;
teşekkür ediyor, saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
35o'lik seriyi yeni taramalarla "yine, yeni, yeniden" devirmemize az kaldı. Bir taşı daha gediğine yerleştirdiğin için teşekkürler sevgili dostum.