Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Cilt 309 - Lanetin Sonu ( 2014 )

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Nihayet kaplanımızla hesaplaşma zamanı geliyor bu sayımızda.
İkinci macera ise eğlence ve aksiyon dolu, sürpriz olsun : )

İyi seyirler​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Teşekkürler, en kısa zamanda tam maceralara dönüştürülecektir, bu güzel taramalar.

Julien Sorel

Kıdemli Üye
10 Eki 2010
177
943
Başlangıçta çift sayfa vardı... Herhalde teknolojik imkansızlıktan olsa gerek, taramalar da biraz kötüydü.
Sonra tek sayfa taramaya geçtik..
Peşine beyazlatılmışı geldi...
Arada renklendirenler çıktı...
Şu an hem orjininali ve beyazlatılmışı birlikte veriliyor...

Bu gidişle yakında kitabın kendi de ciltlenmiş vaziyette elimize geçecek...

İnanmıyor musunuz?

Usta bu şiiri aya gidilmeden yazdı:

"Aya gidilecek
daha da ötelere,
teleskopların bile görmediği yere."

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Teşekkürler sevgili dostum. 350'lik seriyi yenilemeyi sakın bırakma. 103'lükten fırsat bulabilsem (!) yardım edeceğim ama malum.... Az kaldı, gayret.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Kesinlikle haklısın Julien Sorel, çok farklı gelişmelere açık olmak lazım,
neden olmasın, hologramlarda, havada kitap okuma zamanımız gelecek.
Kitapçı bile kalmayacak zamanla, örneğin Nathan Never maceralarında görebiliyoruz.

Evet Güngör hocam dersler "şimdilik" bitti, bir süre keyif yapmak istiyorum artık:)

350'lik seriden 70-80 kitap çıkarabilirsem ne mutlu bana, bakalım Oktay hocam...
Selamlar...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Gülen yüzü ile ortalıklarda dolaşıyordu.. Ama benim keskin ve çok öteleri görebilen gözlerimden kaçmamıştı.. Onu gördüğüm an işte geleceğin taramacısı bu çocuk olacak demiştim. Elinden tuttum benim sağkolum has adamım ertuğrul'a götürdüm.. Tüm masumiyeti ile abi ne istereseniz yaparım diyordu.. İlginç şeyler de biliyordu, Nathan mever martin zagor falan.. Acıdım, sen önce çay filan getir sonra bakarız dedim.. İşte o çocuk büyüdü yeryüzü oldu... Beni çırak çıkardı.. Aşkolsun çocuk deyip teşekkürümü ediyorum... Sevgilerimle...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Eline sağlık dostum :) ben harbiden; sadece bilgisayarda okumayı seviyorum artık, cidden laf olsun diye söylemedim, istediğim gibi büyütüyorum vb... :D