Zagor Tay Yayınları 350 lik seri Cilt 015

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
wvpm.jpg

Zagor 350 serisinde kalan eksikleri tamamlıyalım.
Zagor sever dostlara keyifli okumalar dileriz.

checkitfo6.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Sanıyorum 15 ya da 16 sayı kaldı bu serinin tamamlanmasına..
Eğer palio68 ve ozanbarış bu konuya el atmışlarsa bu serini sonu gelmiştir arkadaş, ben onu bilir onu söylerim..
Teşekkürler sevgili müthiş ikili..

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Sanıyorum 15 ya da 16 sayı kaldı bu serinin tamamlanmasına..
Eğer palio68 ve ozanbarış bu konuya el atmışlarsa bu serini sonu gelmiştir arkadaş, ben onu bilir onu söylerim..
Teşekkürler sevgili müthiş ikili..

Okuyucular Zagor istesin yeterki hemen bir adet daha listeye ilave edelim o vakit...:D

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
İstenmez olurmu her yüklenen eser gün gelince farklı bir yerde karşımıza kullanılmak üzere aranıyor.

Ki bu eserler aynı isimle bir sürü fasikül albüm cilt vs. yayınlansada her biri ayrı bir değer benim açımdan.

Her bir Zagor için binlerce kez teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Kazmakürek Bill'in yer aldığı Zagor maceraları hep daha bir eğlenceli olmuştur benim için. Yanılıyorsam düzeltin lütfen ama gâliba bu macera Kazmakürek Bill'in dostlarımızla karşılaştığı ilk macera. Orjinal basımında ismi "Digging Bill". Kelime kelime çeviri yapılsa "Kazıcı Bill" gibi bir karşılık verilmesi gerekirken dilimize "Kazmakürek Bill" diye çeviren zekayı hayranlıkla selamlıyorum. Bu zekanın sahibi Ay Barka olsa gerek, değil mi?

Bu kıymetli paylaşım için Bursa'daki muhteşem ikiliye teşekkürlerimi sunuyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Kazmakürek Bill'in yer aldığı Zagor maceraları hep daha bir eğlenceli olmuştur benim için. Yanılıyorsam düzeltin lütfen ama gâliba bu macera Kazmakürek Bill'in dostlarımızla karşılaştığı ilk macera. Orjinal basımında ismi "Digging Bill". Kelime kelime çeviri yapılsa "Kazıcı Bill" gibi bir karşılık verilmesi gerekirken dilimize "Kazmakürek Bill" diye çeviren zekayı hayranlıkla selamlıyorum. Bu zekanın sahibi Ay Barka olsa gerek, değil mi?

Bu kıymetli paylaşım için Bursa'daki muhteşem ikiliye teşekkürlerimi sunuyorum.

Kazıcı Bill'i Kazmakürek Bill, Popey'i Temel Reis
Asıl adının ne olduğundan artık şüphe ettiğim binbir surat misali isimli kahramanı
Tim, Arizona, Rodeo, Bill Kid, Gringo v.s. yapan halkın zekası TDK dan çok önde...

Harikasınız sevgili ozanbarış&palio68 dostlar.
Bursa'ya selamlar, teşekkürler...