Zagor Tay Yayınları 350 lik seri Cilt 11

Zagor Tay Yayınları 350 lik seri Cilt 11

Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri

Like Tree36Likes
  • 27 Post By serdar74xx74
  • 3 Post By savok
  • 2 Post By serdar74xx74
  • 4 Post By serdar74xx74

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02.Eylül.2013, 13:48   #1
Kıdemli Üye

serdar74xx74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 60966
•Rep Seviyesi :
serdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond repute
Yeni Zagor Tay Yayınları 350 lik seri Cilt 11
ZAGOR TAY YAYINLARI 350 LİK SERİ CİLT 11

ARKA KAPAK RESMİ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sevgili SARKOMER ve SAVOK 'un taramaları ile oluşmuş fasikülleri tek link altında topladım ve cilt 11 'u oluşturdum. Keyifli okumalar dilerim.

Sevgiyle kalın..
Serdar.

Konu serdar74xx74 tarafından (02.Eylül.2013 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.
serdar74xx74 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Eylül.2013, 16:35   #2
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Sevgili Serdar öncelikle yine bu güzel tarama ve düzenlemeyi gerçekleştiren sarkomer hocamıza sonra arşiv değeri bence çok yüksek olan cilt paylaşımını yapan sana çok teşekkür ederim. Daha önce yazmıştım kitap içlerindeki reklamlar, fasikül altlarında bulunan yayınevi ve tarihler bile benim için önemli.. Bu anlamda bu cilt mükemmel olmuş, tüm fasiküller, fasikül kapak ve içleri ile tamam, tek eksik cilt kapak içleri, onlarında boş olduğunu varsayıyorum, hatta o sayfaların yerine cilt sayfası şaşmasın diye boş sayfalar bile ekleyebiliriz. Tek sorun bu ciltte yine sıralama hatası olmuş sanırım fasikülleri a,b,c,d diye adlandırmışsın. Her fasikülün sayfalarını kendi içinde sıralamışsın, burada da tek rakamların başına "0" getirmelisin ki yerine tam otursun, şöyle ki A(5) yerine A(05) olmalı yoksa A(5) kendine otomatik olarak 50'li sayılarına yanına atacaktır. Arşivcilik anlamında verdiğin değerli katkıya çok teşekkürler. Saygılarımla..

Ayrıca benim taramam olan fasikül 44'den 16, 17, 28 ve 29. sayfalar eksik..
direnc11, profesör ve Soleil bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Eylül.2013, 17:07   #3
Kıdemli Üye

•Rep Seviyesi :
serdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond reputeserdar74xx74 has a reputation beyond repute
SEVGİLİ SAVOK; Cilt 11 ve Cilt 12 yi A,B,C,D DİYE 4 BÖLÜME AYIRMIŞDIM. DEMEKKİ BU ŞEKİLDE YİNE DE KARIŞIKLIK OLUYOR LÜTFEN KUSURA BAKMA , İLERLEYEN DÖNEMLERDE TEKRARDAN DÜZENLEME YAPAR YENİ LİNK İLE ESKİ LİNKİ DEĞİŞTİRİRİM.

SELAMLAR
SERDAR
savok ve Soleil bunu beğendi.
Alt 02.Eylül.2013, 22:05   #4
Kıdemli Üye

•Rep Seviyesi :
Cilt 11 ' in düzenlemesini tekrardan yaptım ve sıralı bir şekile getirdim, eksikleri de giderdim.
Ekli linkden indirebilirsiniz.

Cilt 12 yi de yarın sonlandıracağım.

Selamlar
Serdar.
direnc11, savok, profesör ve 1 kişi bunu beğendi.
Alt 02.Eylül.2013, 22:51   #5
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1645905
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Çabanız,emeğinizle koleksiyonumuz
eksiksiz hale geliyor.
Çoğumuzun ilk gözağrılarından Zagor'un
her paylaşımı keyif veriyor,sağolun,varolun...
Alt 02.Eylül.2013, 23:31   #6

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Fasikülleri tamamlarken ciltleri de unutmamak lazım

Yeni Zagor cildi için teşekkürler

Taramayı yapan sarkomer ve savok ustalara da teşekkür ediyorum
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Eylül.2013, 11:00   #7
Yeni Üye

yunusurhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
yunusurhan is on a distinguished road
emeği gecen tüm arkadaşların ellerine sağlık cok cok teşekkürler
yunusurhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil