Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Cilt Sayı 134- Ramath'ın Büyüsü

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
bszgvfma84hp5vs7y.jpg

İyi akşamlar...
Bu akşamki azımsanmayacak sayıdaki paylaşımlarımı dostlar yanında, paylaşımlardan pay almakla birlikte bugüne kadar herhangi bir nedenle yorum yazmamış, yorumlarını esirgemiş ya da yorum yazmaya fırsat bulamamış değerli tüm üyelerimize de hediye ediyorum.
Bu son grup üyelerimizden kendilerine hediye edilen bu paylaşımlara da yorum gelmezse bir süre paylaşım yapmayacağımı bildirmek istiyorum.
Keyifli okumalar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...
Not: Bugün naçizane paylaşıma açtığım Zagor fasiküllerinin orijinal cildi olup hem 465'lik serideki hem de 350'lik serideki kırmızılar için önce ayrı taranmış sonra tekrar düzenlenmiştir
.
bayrakzaf.gif

Paylaşım 11

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sanırım bu gece bütün kırmızılar mavi olacak. Ne desem az olacak ama, teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Seriden bir kırmızı daha silmişsin hocam, eline sağlık teşekkürler

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Dün gece yetişip de indiremediğim hazineler bunlar.. Tek kelime ile "Şahane".. Çok çok teşekkürler..

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Allah razı olsun, kardeşim çok sağol.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Hocam sen bu hafta sonu hazineleri önümüze yığmışsın yine.
Ellerin dert görmesin. Sağol Varol.
Bu güzel paylaşımlar için kuru kuru teşekkürün yetersiz kalacağının bilincindeyim.
Ancak başka birşey elimden gelmiyor.
Ayrıca sessiz kalan arkadaşlar adına da teşekkür ederim.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Sevgili Sarkomer, sen bir kırmızı düşmanısın, biz de yanında saf tutmaktan gururluyuz
Eyvallah...

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Baştaki upuzun kırmızıların maviye dönüştüğünü görmek umuduyla.tarayan ve paylaşan ellerine sağlık, sonsuz teşekkürler..

panterus

Yeni Üye
2 Kas 2009
73
46
Paylaşımdan vazgeçmeyin, Sayın Sarkomer. Kimi ne sözle ne de yazımla teşekkür etmeyi beceremez, ama değerini de bilmediği iddia edilemez. Onun için şimdiden, daha nice paylaşımlara. Teşekkürler.

EVNTHRZN

Yeni Üye
3 Mar 2011
1
1
Sarkomer arkadaşın bu paylaşımları inanılmaz bir Zagor ve Zzagor sever sevgisi olduğunu gösteriyor. Böyle bir kaynağı bu kadar emekle paylaştığın için teşekkür ederim.

zagor62

Yeni Üye
7 Eyl 2010
4
1
Hiç üşenmeden bizlere bu kitapları paylaşımda bulunduğun için teşekkür etmek bile az olur, klavyene ve ellerine sağlık dostum, çok çok teşekkürler.

mhas25

Yeni Üye
15 Kas 2011
32
15
Emeğine ve de çizgi roman sevgine büyük saygımla teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Çocukluğumda okumayı kaçırdığım bir sayıydı, sayenizde bunu da okumuş olacağım, verdiğiniz emekler için teşekkür ederim Üstadım.