Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Cilt 184 - Beyaz Büyücü (alternatif)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,378
izmir
Sağolsun Oktay üstadımız, sayfaları layıkı ile taramış. Ellerine sağlık. Kapağıda benden olsun, diyeceğim ama, eklemeyi bir türlü beceremedim. Bana bir şekilde ulaşan arkadaşımız olursa veya Oktay bey ulaşırsa paylaşmak mümkün olur.
sitesine 300 dpi olarak yüklerseniz, "forumlar" yazan bölümündeki linki burada paylaşmanız yeterli olacaktır değerli üyemiz.

1 Mar 2019
66
152
Oktay Üstadım. Tay 350 lik ve önceden hangi arkadaşımız kapaksız olarak paylaşmış olursa olsun, Zagor daki tüm eksik cilt kapaklarını temin etmeye çalışıyorum. Sanırım bir hafta içinde hepsini tamamlarım. Tamamladıktan sonra senin yardımınla, tüm ciltlerin eksik kapaklarını ekleriz inşallah. Ya alıntı yapmak sonradan aklıma geldi. O yüzden altta kaldı.
sitesine 300 dpi olarak yüklerseniz, "forumlar" yazan bölümündeki linki burada paylaşmanız yeterli olacaktır değerli üyemiz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Oktay Üstadım. Tay 350 lik ve önceden hangi arkadaşımız kapaksız olarak paylaşmış olursa olsun, Zagor daki tüm eksik cilt kapaklarını temin etmeye çalışıyorum. Sanırım bir hafta içinde hepsini tamamlarım. Tamamladıktan sonra senin yardımınla, tüm ciltlerin eksik kapaklarını ekleriz inşallah. Ya alıntı yapmak sonradan aklıma geldi. O yüzden altta kaldı.

Kapak paylaşımları için teşekkür ederim. Takip kolaylığı ve gerekliliği nedeniyle 170 ve 325. sayılara ait kapakları kendi başlığına taşıdım. Görünürlüğü arttırmak için de ilgili mesajların tarihini güncelledim.

Üstadım, lütfen bundan sonra hangi sayının kapağını ekliyorsak o sayının altına ekleyelim.

Son düzenleme:
1 Mar 2019
66
152
Kapak paylaşımları için teşekkür ederim. Takip kolaylığı ve gerekliliği nedeniyle 170 ve 325. sayılara ait kapaklara kendi başlığına taşındım. Görünürlüğü arttırmak için de ilgili mesajların tarihini güncelledim.

Üstadım, lütfen bundan sonra hangi sayının kapağını ekliyorsak o sayının altına ekleyelim.
Eyvallah. Yalnız ben kapakları, yukarıdada yazdığım gibi ( Üstteki Oktay beyle olan yazışmaları okuyun lütfen ) Oktay beyin verdiği link üzerinden paylaşabiliyorum!! Yani direkman kapağın ait olduğu sayfada paylaşmayı, maalesef beceremiyorum.😞

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Eyvallah. Yalnız ben kapakları, yukarıdada yazdığım gibi ( Üstteki Oktay beyle olan yazışmaları okuyun lütfen ) Oktay beyin verdiği link üzerinden paylaşabiliyorum!! Yani direkman kapağın ait olduğu sayfada paylaşmayı, maalesef beceremiyorum.😞

E, işte sevgili Oktay üstadımın verdiği linkin sizi yönlendirdiği resim barındırma platformunda ürettiğiniz linki bu konunun altına değil de yüklediğiniz resimler hangi sayının kapağı ise onun altına, burada yaptığınız gibi, yeni bir mesaj olarak eklersiniz. Buradaki zorluk ne onu anlayamadım.

Kolaylıklar dilerim.

1 Mar 2019
66
152
Teşekkürler. Hiçbir zorluk yok. Ancak onun öyle yapılacağını bilmek lazım. Ben yapabiliyormuyum resimleri hazır olunca deneyeceğim.
E, işte sevgili Oktay üstadımın verdiği linkin sizi yönlendirdiği resim barındırma platformunda ürettiğiniz linki bu konunun altına değil de yüklediğiniz resimler hangi sayının kapağı ise onun altına, burada yaptığınız gibi, yeni bir mesaj olarak eklersiniz. Buradaki zorluk ne onu anlayamadım.

Kolaylıklar dilerim.

1 Mar 2019
66
152
Sevgili Direnç 11 Maalesef yüklemeyi beceremedim:) kusura bakma lütfen. Çok fazla uğraşmayada sabrım elvermiyor!! Sizden ricam isterseniz benim (Selahattin Mavi) Face Messengere gmail inizi bırakın, oradan size Zagor 350 seri ciltlerin eksik olanların tamamının kapaklarını (Benim tesbitim 10 kadar. 20 kadarda çok kötü kapak olan var) Hemen hemen hepsi tamam. Size göndereyim. Paylaşın lütfen.