Zagor Tay yayınları 350'lik seri Cilt 195 - Eskimo'nun sonu

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Yine sıralı listede yeni taranmışını göremediğim için paylaşıyorum. Forumun ilgisizliğine rağmen, seviyorum ben bu seriyi. İyi arşivler.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,441
hiçbiryerde :)
Beş yıl kadar önceydi, uğradığım kitapçıda
şöyle bir incelediğim klasik ciltteki maceraydı
bu sanırım. Henüz bu forumu keşfetmemiştim,
çizgi romana kesin dönüş yapma arefesiymiş
o günler demek.
Hele böyle harika bir düzenleme
olursa, sevilmez mi? Teşekkürler,
saygılar Oktay üstadım.

Son düzenleme:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Oktay_izm ve onun gibi neferler olmasaydı,çizgi roman bugünkü durumunda olamazdı..Onu yeniden ayağa kaldıran,tüm adsız kahramanlara çok teşekkürler..

Doctore

Yeni Üye
4 May 2013
12
16
Ben de seviyorum bu seriyi. Zagor'u bu seriyle tanıyıp sevdim. Yeniden tarandığını baştan sona görmeyi çok isterim. Oktay-izm dostumuza selamlar ve teşekkürlerimi sunarım.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Ben de seviyorum bu seriyi. Zagor'u bu seriyle tanıyıp sevdim. Yeniden tarandığını baştan sona görmeyi çok isterim. Oktay-izm dostumuza selamlar ve teşekkürlerimi sunarım.

Sevgili "Doctore"nin her zaman "like"larını görüyorum. İlk defa bir yorumunu gördüm. Büyük bir iş başarmışım gibi geldi bana...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Eskimo en kuvvetli düşmanlardan biri.
Bu özelliği onu okumadan geçmemeye itiyor.:)
Teşekkürler Oktay başkan, bunu kutlamalıyız.:)

Doctore

Yeni Üye
4 May 2013
12
16
Sevgili "Doctore"nin her zaman "like"larını görüyorum. İlk defa bir yorumunu gördüm. Büyük bir iş başarmışım gibi geldi bana...

Evet yorumları hep renkli Zagor'lara yapmışım. Siyah-beyazlara sırtımı çevirmiş gibi oldum. Benim hatam. Fakat sizler zaten çok büyük işler başarıyorsunuz üstadım, bizim yorumlara ne hacet.