Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Sayı 151 - Zamanla Yarışanlar

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
zagorclt350151.jpg

Forumumuzda ki eksik sayılardan bir tanesiydi bu macera.Artık taramalarına başlayan ve bizlere elinden geldiğince paylaşım yapan sevgili Ertuğrul kardeşime gitsin bu macera.
Keyifli okumalar.

Not:El kaldıran ve kitap isteyen forum sakinlerinden ilk 4 kişiye zagor hediye edeceğim.
Bu iletinin altına mesajlarınızı bekliyorum.:D

Link:

Alternatif Link:

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Linkten nasıl indirileceğini açıklarmısınız, ya da alternatif bir link lütfen...Emekleriniz ve güzel paylaşımınız için gönülden teşekkürler... El kaldırdığımı da dip not olarak ilave edeyim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Dostum hoşgeldin boş gelmemişsin,kitap için çok teşekkürler sağolasın

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,226
Bu yöntem biraz garip ama, ben de kaldırmış olayım elimi.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Linkten nasıl indirileceğini açıklarmısınız, ya da alternatif bir link lütfen...Emekleriniz ve güzel paylaşımınız için gönülden teşekkürler... El kaldırdığımı da dip not olarak ilave edeyim.

Geç kaldın Sarkomer.:DBen ilk sen el kaldırırsın sanmıştım ama Savok senden önce davranmış.

Kitabın linki ismin büyük karakter olmasından dolayı upload edilemiyordu.Şimdi tekrar upload ettim.Tekrar denersen tam senlik bir upload oldu.
Keyifli okumalar.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Bu yöntem biraz garip ama, ben de kaldırmış olayım elimi.

Dostum senin el kaldırıp, kaldırmamanın ne önemi var? sen yeter ki kitap iste,:) ne yapar eder senin için bir şeyler buluruz.
Burada maksat ileti eklemeye üşenenleri biraz hareketlendirmekti.
Sağlıcakla kal.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,226
Yok ben barındırıcıdan indiremedim her seferinde yeniden 10 sn sayıyor onunla ilgili bir sürpriz olabileceğini düşündüm.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Yok ben barındırıcıdan indiremedim her seferinde yeniden 10 sn sayıyor onunla ilgili bir sürpriz olabileceğini düşündüm.

Maalesef haklısın.Şimdi ben de denedim aynen söylediğin gibi.Kör olası rapid 'e bizi muhtaç ediyorlar.:mad:

Neyse başka bir yere upload edeyim.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Tekrar deneyin arkadaşlar media linki ekledim, diğeride kalsın belki sorun yaşıyorlardır.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818
Aramıza yeniden hoş geldin dostum. Bu arada boş durmayıp bizler için paylaşımda bile bulunmuşsun ya eline emeğine sağlık. Teşekkürler...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
neptunn kardeşim senin güzel gönlün sağolsun, hepiniz iyi ki varsınız. Link için de en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolasın...

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Aramıza yeniden hoş geldin dostum. Bu arada boş durmayıp bizler için paylaşımda bile bulunmuşsun ya eline emeğine sağlık. Teşekkürler...

Maalesef kısa bir süre için beraberiz Colin.Bu gün akşam kendime izin verdim.Bu sebepten sizin o güzel iletilerinize cevap yazıp, hem de bir iki kitap ekleyim diye fırsatı değerlendirdim.

Sizleride çok özledim ama maalesef öğrencilik bu yaştan sonra işte böyle bir şey.

Kendine iyi bak selamlar,sevgiler,hürmetler.