Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Cilt 182 - Matamlar

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,225
Kamlançu
Ve elimdeki düzenlenecek son Zagor da böylece paylaşılmış bulunuyor. Bakalım sırada neler varmış? ;););)

file
file

file
file

Link:
Link:
Link:

Keyifli okumalar.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,225
Kamlançu
Aslında 184-185 de çok fena bir yiğit çıksa da bunlara bir el atsa süper olurdu..

Valla bende yok, olsa tarardım. Elinizde varsa gönderin tarayayım. Elimden başkabir şey gelmez. Yoksa yapacak bir şey yok...

Paylaşımda yazmayı unutmuşum, taramalar sevgili Yeryüzü üstadımıza ait, kendisine teşekkür ediyorum.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,871
52,406
Kendi Koltuğunda

Valla bende yok, olsa tarardım. Elinizde varsa gönderin tarayayım. Elimden başkabir şey gelmez. Yoksa yapacak bir şey yok...

Paylaşımda yazmayı unutmuşum, taramalar sevgili Yeryüzü üstadımıza ait, kendisine teşekkür ediyorum.
Üstad ben buradan indirdiklerim var kitaplar olsa direk kitapları karargaha gönderirdim.Ama eskiden tüm seri vardı.Ona buna okumaya veriken geri gelmedi üstüne fazla düşmemiştim.Şimdi olsa almak için çok uğraşırdım gerç istemesine istedim ama yok çocukları yırtmış yok bulammışlar işte böyle geri gelmediler hatırı sayılır her telden çizgi romandan koleksiyonum vardı hemde gıcır gıcırdı.Ah kafam ah..
Bu arda doktorumuzada teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Vay beee!.. Bu sayıyı 1985'de yazlıktaki bir sahaftan almış ve defalarca okumuştum. Yıllar sonra bu kapağı görünce aklıma o güzel yıllar geldi. Paylaşım için çok teşekkür ederim sevgili shoryuken, ellerinize sağlık...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Klasiklerin tadı bir başka.Bir de böyle tarama ve düzenleme olunca.
Her iki üstada da çok teşekkürler.
İşbirliğiniz daim olsun.:D
Bizde hem yeyip,yanında yatalım...:Ğ