Zagor Tay yayınları 103'lük seri no 84 - Dehşet kalesi (2015)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
Taraması ve düzenlenmesi en zahmetli çalışmalardan biri oldu bu albüm. Kitabın durumu iyi olmadığı için çok zorluk çektim. Çok kötü olan sayfalar için, önceki paylaşımlardan yardım aldım. Huzurlarınızda 84 no'lu albüm.

Not: kapak resmi ve bazı sayfalar önceki paylaşımlardan alınmış olup, özenle işlemlerden geçirilerek düzenlenmiştir.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Hafta sonu bilgisayar kullanmıyorum genellikle. Telefonla forumu açınca böyle özenle hazırlanmış bir kitap, hem de Zagor görmek çok mutlu etti beni. Tabii ki 103'lük serinin kahramanı Oktay üstadımdan. Nasıl işlemlerfen geçtiğini ne biz soralım ne sen söyle üstadım. Yalnız şu kapakta yazan isim, "Yücel" ile iki hafta önce çizgi diyarı olarak birlikte vakit geçirmiş olmak ta ayrı bir güzellik. Tüm güzellikler sizinle olsun üstadım. Teşekkür ederim.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Çiko'nun en sevdiğim hali... Saçlar dimdik ve şuursuzca kaçış... Tabi ''Anneee'' diye bağırarak...
Harika paylaşımınız için, çok teşekkürler sevgili Oktay_İzm...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Oktay kardeşim ellerine sağlık,emeklerine sağlık.103 ten geriye azıcık birşey kaldı.Bu sevinci yaşatıyorsun ya,sana gönüller dolusu sevgiler sunuyorum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Valla o zincirleri koparmak her yiğidin harcı değil.:)
Kapak mükemmel olmuş epeyce durup seyrettim.
Oktay kaçar bunlar şimdi.:)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
Valla o zincirleri koparmak her yiğidin harcı değil.:)
Kapak mükemmel olmuş epeyce durup seyrettim.
Oktay, kaçar bunlar şimdi.:)