Zagor Tay yayınları 103'lük seri no 79 - Amansız Mücadele (2015)

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
ZGR_TY103_SR_79_Cizgi_Diyari_ix.jpg

Zagor kısmında bize düşen paylaşım kısmını fazla bekletmeden
sıcağı sıcağına hazırlayıp harmanlamak gerekiyordu.
ozanbarış & palio68 çalışması ile tüm dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
işte yine şahane bir zagor/103.. kancalı abi'nin diş problemi var galiba. zagor bir iki çekim yapacak.. teşekkür ve saygılarımla..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,573
hiçbiryerde :)
Vefalı deyince Vefalı üstadımızı özledik.
Teşekkür ederim ozan&barış ve palio68
dostlara, çizgi romana emekleriniz
yıllar oldu, dağları tepeleri aşıyor,
kelimeler yetmiyor artık...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Kaptan kanca, kancasini zagor için bilemiş galiba :) güzel paylaşiminiz için, teşekkürler sevgili ozanbariş & palio68...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,474
Sevgili kardeşim çok sağolun,ellerinize sağlık.Bu güzel kitap için çok teşekkürler ederim.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Çok teşekkürler,hariksınız 4 sayı link kırıktı.Hemen onarmışsınız.Tekrar tekrar teşekkürler,tüm emek veren arkadaşlara.
Bu vesile ile hepinizin , yeni yıla sağlıklı,sevdikleri ile mutlu ve ekonomik özgürlüğü bol olarak girmesini dilerim.Saygılar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Çok teşekkürler,hariksınız 4 sayı link kırıktı.Hemen onarmışsınız.Tekrar tekrar teşekkürler,tüm emek veren arkadaşlara.
Bu vesile ile hepinizin , yeni yıla sağlıklı,sevdikleri ile mutlu ve ekonomik özgürlüğü bol olarak girmesini dilerim.Saygılar.

Biraz erken ama olsun, biz de sizin yeni yılınızı kutlarız, üstadım.

Bu arada bir dönem yaptığınız çalışmalarınıza ara verdiğinizi fark etmediğimizi zannetmeyin. :)

Latife bir yana zaman, enerji ve istek bulduğunuzda katkılarınızı bekliyor olacağız. :)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Zagor'un zenci köle, tüccarlarına karşı verdiği müthiş macera..Kapak Aslan Şükür'den..Çizimler harika..Teşekkürler ozanbarış ve polıo68

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
üstadım o kadar mahcubum anlatamam.çok uğraşıyorum ama elimdeki imkanlar çok kısıtlı.üstelik ne öğrendiysem,önce Allah'ın izni,sonra sizlerin sayesinde oldu.Bir şeyler yapıp onu siz güzel insanlarla paylaşmak mutluluğunu hiç bir şeyle kıyaslayamam.Sizlerden bir ricam var kabul ederseniz.İzmir'liyim,şayet yaşıyor ve sağlıklı isem İzmir'de yapacağınız bir toplantıyı öğrenip , katılmak,sizlerle tanışmak ve öğrenciniz olmak isterim.Sizleri görmedim,ama ne deniyor bilemeyeceğim,o isimleriniz,bazılarınızın,resimleri,bazılarınızın çizme resimleri kalbimde,gerçek arkadaşlar olarak yer almış durumdadır.Sizleri seven gönül dostu Necdet ,hepinize saygı ve sevgisini gönderir.Sağlıcakla kalın.İnanmasınız belki ama söyleyeceğim;gözlerim doldu daha fazla yazamıyacağım,çünkü ben bilgiyi paylaşma hastasıyım,İşte sizler de bunu yapıyorsunuz....

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Duygusallık biz çizgi roman severlerin ortak özelliği olsa gerek üstadım. Latife yaptığımıza bakmayın, burada olmanız, bir merhaba demeniz bizim için yeterli ve son derece kıymetli. İzmirli dostlarımız muhakkak ilk toplantıdan sizi haberdar edeceklerdir.

Sağlıcakla kalın.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,636
İzmir
üstadım o kadar mahcubum anlatamam.çok uğraşıyorum ama elimdeki imkanlar çok kısıtlı.üstelik ne öğrendiysem,önce Allah'ın izni,sonra sizlerin sayesinde oldu.Bir şeyler yapıp onu siz güzel insanlarla paylaşmak mutluluğunu hiç bir şeyle kıyaslayamam.Sizlerden bir ricam var kabul ederseniz.İzmir'liyim,şayet yaşıyor ve sağlıklı isem İzmir'de yapacağınız bir toplantıyı öğrenip , katılmak,sizlerle tanışmak ve öğrenciniz olmak isterim.Sizleri görmedim,ama ne deniyor bilemeyeceğim,o isimleriniz,bazılarınızın,resimleri,bazılarınızın çizme resimleri kalbimde,gerçek arkadaşlar olarak yer almış durumdadır.Sizleri seven gönül dostu Necdet ,hepinize saygı ve sevgisini gönderir.Sağlıcakla kalın.İnanmasınız belki ama söyleyeceğim;gözlerim doldu daha fazla yazamıyacağım,çünkü ben bilgiyi paylaşma hastasıyım,İşte sizler de bunu yapıyorsunuz....

Sevgili Necdet,

Cümbür cemaat toplandığımız bir sonraki İzmir buluşmamıza şimdiden davetlisiniz. Sizin gibi gönül dostlarını aramızda görmekten mutluyuz. Selam ve saygılarımla.