Zagor Tay yayınları 103'lük seri no 54 - Zagor'a ihanet

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Sevgili Savok'un ısrarlarıyla (her ne kadar forumda ilgisizlik olsa da) 103'lük seriye devam edelim. Tüm seri elimde olmadığından 54. sayından devam ediyorum. Sevgili Yeryüzü'nün taramaları ve benin naçizane düzenlemelerimle devam edeceğiz. Arada kalan sayıları tarayıp paylaşmak isteyen arkadaşlarımız varsa, tabi ki yardımları geri çevirmeyiz. Saygılar.

Not: Bendeki kapak haşat olduğundan bu sayının kapağı önceki paylaşımdan alınmıştır. Elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Değerli kardeşim;
Bende ısrarla takip edenlerdenim.
Maalesef böyle bir sıkıntımız var.
En azından bir teşekkürü hak eden değerli paylaşımlar.
Olsun biz bize yeteriz.:D
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Elinize sağlık -Üstad gerçekten bu 103 lük serinin elden geçmesi iyi oluyor. zira önceki paylaşımlar genelde çift sayfa bazı sayfalar çapraz falan duruyordu. böyle tertemiz mis gibi.okuma zevkini artırıyor.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Elbette takip ediyoruz sevgili oktay-izm.

Hiç kimse olmasa bile bu güzellikleri bir araya getirmek yeter.Mutlaka değerini bilenler çıkacaktır.

Bu nefis kitap için teşekkür ediyorum.

Selam ve sevgiler..

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,073
Bursa
Serideki taze kan değişimini her daim takip etmekteyiz Oktay dostum seri için vermiş olduğun değerli emeklerine çok teşekkürler, bu arada elinde olmayan sayıları bize belirtirsen gereken taramaları buradan hallederiz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Oktayım ilgisizlik deme o kadar çok paylaşım yapılıyor ki hangisine yetişeceğini insan şaşırıyor.Günde ortalama 10-15 kitap paylaşıldığı günler var bazen yoksa emeğe ilgisizlik ne haddimize azizim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Serideki taze kan değişimini her daim takip etmekteyiz Oktay dostum seri için vermiş olduğun değerli emeklerine çok teşekkürler, bu arada elinde olmayan sayıları bize belirtirsen gereken taramaları buradan hallederiz.

Yardımlarını esirgemeyeceğinden eminim sevgili Palio68. Benden haber bekle lütfen.

umit71

Kıdemli Üye
13 Tem 2011
167
137
İzmir
Sayın Oktay_izm, benim gibi 40 yaşını geçmiş ama gençliği bu çizgi romanlarla geçmiş biri için de özellikle Zagor a karşı bir ilgisizlik, geçmişime ilgisizliktir.. Vakti zamanında evimde 300 küsur Zagor varken maalesef elimde bir tane bile kalmamış olmasından dolayı paylaşımlara katkıda bulunamıyorum. Keşke bu ciltler bugün elimde olsaydı da eksikleri tarayıp sizlerle paylaşabilseydim. Ama şunu söyleyeyim, her paylaşım sizlerin sayesinde buğulanmış geçmişimi berraklaştırıyor.. Emeğinize can-ı gönülden saygılarımı sunuyorum...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Kapak resminde Zagor'un sağ bileğine ve parmaklarına dikkatle bakınız.
Çok çelimsiz ve Zagor için incecik parmaklar.
Oktay'ım seri gereken ilgiyi zaman içinde görecektir.:)
Emeklerin için teşekkür ederim.
Bi ara hatırlat, sana bir çift tabanca alayım.:)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Sevgili Ertuğrul'un dediği gibi biz birbirimize yeteriz.Benim zagor fasikül sayılarındada aynı sıkıntıyı yaşıyoruz,150 indirim var yorum yazan zaten belli kişiler :) 3-veya 5 yada 15 like olduğuda oluyor.Artık önemsemiyorum ama insanın tarama ve düzenleme keyfi kalmıyor.
Sanırım bu güzel paylaşımın 3 saatin üstünde göz nuru,emek sonucu meydana çıkmıştır.
Değerli paytlaşımlarınız için teşekkürler sevgili dostum.