Zagor Tay Yayınları 103'lük Seri Sayı 054 - Kızıl Okçu

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,570
zagor54fo5.jpg

alternatif

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Mar 2019
66
152
Zagor Mavi seri 54. sayıyı, tek sayfa olarak düzenledim. Ancak Çizgi Diyarı'na yükleyip paylaşmayı bilemiyorum. Raven beyin belki 2. sıradaki linkinde tek sayfa olabilir, bilemiyorum. Zagor 54 linki çift sayfa. Diğer link çalışmıyor. Eğer çalışmayan 2. link tek sayfa ve çalışırsa gerek yok. Çalışmazsa Raven bey veya yüklemeyi bilen herhangi bir arkadaş mesaj kutuma İmeil ini yazsın. Ben ona imeilden göndereyim. Çizgi Diyarı'nda paylaşılsın.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Zagor Mavi seri 54. sayıyı, tek sayfa olarak düzenledim. Ancak Çizgi Diyarı'na yükleyip paylaşmayı bilemiyorum. Raven beyin belki 2. sıradaki linkinde tek sayfa olabilir, bilemiyorum. Zagor 54 linki çift sayfa. Diğer link çalışmıyor. Eğer çalışmayan 2. link tek sayfa ve çalışırsa gerek yok. Çalışmazsa Raven bey veya yüklemeyi bilen herhangi bir arkadaş mesaj kutuma İmeil ini yazsın. Ben ona imeilden göndereyim. Çizgi Diyarı'nda paylaşılsın.

Sevgili Selahattin Güçlü,

Her ne kadar sevgili oktay_izm aynı sayının tek sayfa düzenlemesini aşağıdaki bağlantıda paylaşmış olsa da yapılan her çalışmayı bir zenginlik olarak gördüğümüz için yaptığınız çalışmayı sizin paylaşımınızla görmeyi çok isterim. Sevgili oktay_izm'in paylaşımı:

https://www.cizgidiyari.com/forum/z...ayinlari-103luk-seri-no-54-zagora-ihanet.html

Yeni bir konu açmak için kısaca şöyle bir yol izleyebiliriz:

Öncelikle açmak istediğimiz konunun ait olduğu başlığa gitmek gerekli. Diyelim ki bu örnekte olduğu üzere Tay 103'lük seriden bir paylaşım yapılacak. Bu durumda "Zagor Tay Yayınları 103'lük Seri" forumunu buluyoruz. Sonrasında açılan ekranda sol köşede "Yeni Konu" isimli bir sekme göreceğiz. Bu sekmeye tıklayarak konuya ilgili girişleri (Görsel, çizgi romana ait link(ler), ve mesajımız...) yapıyoruz.

Merakla bu ve sonraki paylaşımlarınızı bekleyeceğim.

Saygılar,

1 Mar 2019
66
152
Sevgili Direnç 11, Yanıtınızı okudum. İlginize çok teşekkürler. Oktay beyin paylaşımını verdiğiniz linkten hemen indirdim. Tek kelimeyle Harika. Ancak önceden ben o linki bulamadım. Nedendir bilemem. Ellerine emeklerine sağlık. Benide paylaşım konusunda bilgilendirmişsiniz. Çok sağolun. Verdiğiniz bilgiler ışığında Zagor Mavi Sayı 54 ü paylaşmaya çalışacağım. Hemen şunu söyleyeyim, benim paylaşımımın, Oktay beyinkinin yanında lafı bile olmaz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Sevgili Direnç 11, Yanıtınızı okudum. İlginize çok teşekkürler. Oktay beyin paylaşımını verdiğiniz linkten hemen indirdim. Tek kelimeyle Harika. Ancak önceden ben o linki bulamadım. Nedendir bilemem. Ellerine emeklerine sağlık. Benide paylaşım konusunda bilgilendirmişsiniz. Çok sağolun. Verdiğiniz bilgiler ışığında Zagor Mavi Sayı 54 ü paylaşmaya çalışacağım. Hemen şunu söyleyeyim, benim paylaşımımın, Oktay beyinkinin yanında lafı bile olmaz.

Zannedersem bu ilk paylaşımınız olacak. Bir bilseniz herkesin ilk paylaşımları nasıldı :) Oktay üstadımız deyim yerindeyse marka olmuş bir isim. Yüzlerce, ne yüzlercesi, binlerce çizgi roman taraması, düzenlemesi yapmış bir üstadımız. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum bu vesileyle.

Eminim sizin de her bir yeni çalışmanız bir öncekinden iyi olacaktır.

1 Mar 2019
66
152
Direnç 11 bey. Şaşırdım çok çabuk yanıt yazdınız. Bu arada bende tarifiniz ışığında sayı 54ü yüklemeye çalışıyordum, ama maalesef beceremedim. Sanırım bu konuyu bilen bir arkadaştan (Öyle bir arkadaşım var) destek almazsam maalesef yapamam. İnşallah müsait bir anını yakalayıp halletmeye çalışacağım. Teşekkürler.