Renkli Zagor Sayı 260 -- Zagor'un Öfkesi (06.09.2020)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,403
66,767
Karagümrük

Öfkemiz Zagor'un öfkesiyle birleşti ve Renkli Zagor serisini kısa bir süre içerisinde,
dostlarımızın da yardımıyla bu noktaya kadar getirdik. Bu sürecin başlarında,
paylaşımlarımızın hazımsızlık yarattığı zevata da, birlikte meydana getirdiğimiz sinerji
ile en güzel cevabı vererek, 300 küsür Renkli Zagor'u sizlerle buluşturduk. Bu serinin
tamamlanması için bundan sonra her birinizin katkılarını bekliyoruz. Ben izninizle bir süre
dinlenmek istiyorum. Yeni paylaşımlarda görüşünceye kadar hoşçakalın dostlar...

www.youtube.com/watch?v=gAFYO5_vAhE

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Ellerine sağlık üstad nisan yağmuru tabii ki dinlenmek sizin en doğal hakkınız bu aralar çok yoruldunuz, yapmış olduğunuz muhteşem paylaşımlar için çok çok teşekkür ederiz. Umarım dinlendikten sonra zımba gibi bir dönüş yaparsınız. Görüşmek dileğiyle saygılar sunarım.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,093
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Paylaşımlarınız için ne kadar teşekkür etsek azdır.
Sağ olun var olun.

tancel

Aktif Üye
21 May 2020
150
1,143
Paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Arada dinlenmek, yeni işler için güç toplamak, zihni boşaltmak tabii ki hakkınız. Sizi gücendiren yorumlara takılmamanızı diliyorum. Ana sayfanın Zagor paylaşımlarıyla dolması, diğer paylaşımların görünmemesi incitici yorumlara neden olmamalı. Ana sayfanın sol üst köşesinde son konular sekmesine tıklandığında tüm paylaşımlar görülebilmekte. Yeni paylaşımlara buradan ulaşılabilmekte. İyi ki varsınız, iyi ki paylaşıyorsunuz. Güzel günlerde tekrar buluşmak dileğiyle, iyi dinlenmeler.

kmltuncer

Süper Üye
12 Eki 2009
1,038
2,459
Yalova
Sayın nisan yağmuru, Renkli Zagor macera listesinin bugünkü duruma gelmesindeki çok büyük katkı ve emekleriniz için sahsım adına çok teşekkür ederim.Tekrar buluşmayı sabırsızlıkla bekleyeceğiz...