Renkli Zagor Sayı 139 -- Esrarengiz Atlı (19.08.2020)

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
693
13,105
Ankara
Bu Don Kişot kılıklı bir amcanın Çiko'yu ayarttığı bir maceraydı yanlış hatırlamıyorsam. Güzel bir klasik maceradır. Ellerinize sağlık.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
daha bir kaç yıl öncesine kadar renkli bir çizgi roman bulmak için neler vermezdik, şimdide fazlalığından şikayet geliyor insan oğlunu anlamakta zorlanıyorum artık elinize emeğinize sağlık dostlar

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,404
66,772
Karagümrük
daha bir kaç yıl öncesine kadar renkli bir çizgi roman bulmak için neler vermezdik, şimdide fazlalığından şikayet geliyor insan oğlunu anlamakta zorlanıyorum artık elinize emeğinize sağlık dostlar
Çok haklısın kardeşim. Ama ne yazık ki şikayet etmenin de ötesinde Renkli Zagor paylaşımlarımızdan tiksindiğini açık açık ifade eden bile var. Ayrıca çok sayıda Renkli Zagor paylaşımlarının Çizgi Diyarını istila ettiğini söyleyip şikayet edenler de var. Bunun da ötesinde asıl acı olanı, benim sitem dolu ifadelerimi tasvip etmediğini söyleyip; paylaşımlarımızdan tiksindiğini ifade edene gıkını çıkarmayan bile var. Biz de bu arkadaşlarımızın sağlıklarını korumak adına paylaşımlarımıza son verdik. İyi niyetle yapılan güzel bir işin cezasız kalmayacağını da bir kez daha öğrenmiş olduk. Bu da bize ders olsun.Bir daha çok sayıda çizgi roman paylaşmak mı, tövbeler olsun, Allah yazdıysa bozsun.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
Haklı söze ne diyem bir kaç kendini bilmezin yaptığı yorumlar tabiki hoş değil,insanın hevesini kırıyor, şu an hardiskimi kontrol ettim 18 gb. zagor,34 gb Teks.12 gb.karaoğlan ve 12 gb.civarında koleksiyonluk muhtelif çr. ile birlikte 500 gb.lık çizgi roman var, yıllardır çr okurum,çizgiye gönül verenler sayesinde muhteşem bir koleksiyonum oldu,zaman zamanda elimden geldiğince azda olsa bir katkım oldu.Teks'i çok sevmezdim gençliğimde ama görüyorumki en fazla alanı teks kaplıyor zagor'u sevmeyen olabilir ama paylaşan arkadaşlarında hevesini kırmamak,küstürmemek lazım,sizler yinede biz çizgi romanın her türlüsünü sevenleri bu paylaşımlardan mahrum bırakmayın tekrardan tüm emekleriniz için binlerce teşekkürler

gecekuşu0138

Aktif Üye
27 Haz 2012
285
761
Ankara
Üstadım beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez,tiksinen tiksinir indiren indirir, yapacak bir şey yok zevk meselesi ve Türkiye bunun burası hiç bir iyilik cezasız kalmaz yani meyve veren ağaç taşlanır keşke olmasa ama bütün bunlara inat çizgiroman severler adına paylaşımlarınıza devam etmeniz en büyük temennimizdir.Saygılar.

Son düzenleme:

AZORA

Yeni Üye
22 Nis 2016
48
78
bir şey yaşlı ıkurtun 100 seri u seri yoksa 1 den başlaye indirdiğimiz serisiyle bu seri aynımı
buinirim
seri 1 den devam eden ilk serimi farklımı
cevaplarsanız sev