Renkli Zagor Sayı 339 - Korkunç Keşif (23 Haziran 2020)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim.Ellerine sağlık emeğin için sağolasın varolasın.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Üstat emeğinize sağlık. Çok hızlısınız. Akşam indireceğim.
Paylaşımlara bu sayıdan mı yoksa kaldığınız 333'den mi devam edeceksiniz?
Siyah beyaz Zagor kalmasın kısa sürede 288. sayıyı da yüklerim inşallah.
Tüm Zagor severler adına size teşekkürü bir borç biliyorum.
İyi ki varsınız.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,282
Üstat emeğinize sağlık. Çok hızlısınız. Akşam indireceğim.
Paylaşımlara bu sayıdan mı yoksa kaldığınız 333'den mi devam edeceksiniz?
Siyah beyaz Zagor kalmasın kısa sürede 288. sayıyı da yüklerim inşallah.
Tüm Zagor severler adına size teşekkürü bir borç biliyorum.
İyi ki varsınız.
333.sayıya başladım. 340.sayı ise yine Esko'nun tam macera
paylaşımından yararlanılarak orijinaline uygun şekilde derlenecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,282
Teşekkürler Serdar hocam.
Bir araya gelemesek de paylaşımlarını görmek güzel.
Güngör Hocam ben de sizleri çok özledim. Ne var ki 2018 temmuz ayından beri hayatım alt üst oldu. Hastalıklar, ameliyatlar, ve geçen yaz ayında trafik kazasında kardeşimi ve oğlunu kaybetmek çok ağır geldi. Şimdi de Covid 19 musibeti nedeniyle kamu çalışanı olarak yüksek riskli kronik hastalığım olduğu için idari izinliyim. Bu süreçte paylaşım yaparak kendimi oyalamaya çalışıyorum. Bu zor günleri atlatır ve hayatta kalırsak yine bir araya geleceğiz inşaallah. Çizgi Diyarı da olmasa her şey daha tatsız olurdu. İyi ki varsınız. Selam ve sevgilerimle...

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Güngör Hocam ben de sizleri çok özledim. Ne var ki 2018 temmuz ayından beri hayatım alt üst oldu. Hastalıklar, ameliyatlar, ve geçen yaz ayında trafik kazasında kardeşimi ve oğlunu kaybetmek çok ağır geldi. Şimdi de Covid 19 musibeti nedeniyle kamu çalışanı olarak yüksek riskli kronik hastalığım olduğu için idari izinliyim. Bu süreçte paylaşım yaparak kendimi oyalamaya çalışıyorum. Bu zor günleri atlatır ve hayatta kalırsak yine bir araya geleceğiz inşaallah. Çizgi Diyarı da olmasa her şey daha tatsız olurdu. İyi ki varsınız. Selam ve sevgilerimle...

Dikkat et üstat bizi Haziran başında başlattılar. Bende kronik astım var. O da listeden kalktı Allah'a emanet gel git yapıyoruz. İstanbul'da vaka da fazladır. Kalabalıklardan uzak durmaya gayret etmeliyiz.

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,396
2,939
Çok teşekkür ederim. Ben de ağrılarımı gidermede çizgiromanı tutuyorum, parasetamolü değil. Tekrar sağolun, varolun, sayenizde güzel okumalar yaptık.

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
Sayın Nisan Yağmuru, linki yenilerseniz sevinirim. Çalışmalarınız için çok teşekkürler..