Renkli Zagor Sayı 332 - Kalleş Anlaşma (22 Haziran 2020)

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili üstad nisan yağmuru öncelikle bu muhteşem paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ederim. Sizin yapmış olduğunuz paylaşımları gözü kapalı indirip hemen arşivime katıyorum. İzninizle size bir şey sormak istiyorum bu paylaşımların boyutları çok küçük ama aynı zamanda kalite olarak ta çok üst düzeydeler. Bunları bu hale nasıl getiriyorsunuz, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
693
13,105
Ankara
Üstat daha indiremedim akşam bakacağım ama emeğinize sağlık yakında ben de 288. sayıyı paylaşacağım. Umarım sürat ile bitiririz seriyi.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,404
66,772
Karagümrük
Sevgili üstad nisan yağmuru öncelikle bu muhteşem paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ederim. Sizin yapmış olduğunuz paylaşımları gözü kapalı indirip hemen arşivime katıyorum. İzninizle size bir şey sormak istiyorum bu paylaşımların boyutları çok küçük ama aynı zamanda kalite olarak ta çok üst düzeydeler. Bunları bu hale nasıl getiriyorsunuz, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Tüm resim dosyalarını "Adobe Acrobat Pro" da birleştirip PDF yaptıktan sonra Farklı formatta kaydet seçeneğinde Jpeg dosyası olarak kaydet diyorum ve kalitesini "orta" olarak seçiyorum, böylece hem kaliteli hem de küçük boyutlu olarak elde ediyorum. Benimki amatör işi, üstatlar daha iyilerini bilirler...

Moderatör tarafında düzenlendi: