Çizgi Düşler Zagor Special 7.sayı.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
İtalya'da 2017-2018 yıllarında yayınlanan "Zagor Special 29-30" sayılar Çizgi Düşler "Özel 7.sayı"da yayınlandılar.Böylece bu seride İtalya'yı yakaladık.31.sayı "Gambit'in İntikamı"İtalya'da 1.8.2019'da yayınlandı.Kitaptaki iki maceradan biri"Gizem Gemisi".Senarist Giovanni Eccher.Sedioli ve Verni macerayı çizmişler.Rahat okunan,çizimleri güzel,az çok gizem,gerilim taşıyan bir öykü.Fishleg ve ekibi de macerada.Bir geminin mürettabatı gizemli bir şekilde boğularak öldürülmektedirler.İkinci macera "Karanlık Yaratıklar".Francesco Testi ve Emanuele Barison üretimi bir macera.Hiç beğenmedim.Galiba olaylar bir gecede olup bitiyor.Karanlık sayfalar,sağdan soldan,yerden fışkıran yaratıklar.İpe sapa gelmez bir senaryo ve üstüne üstlük Chiarolla'dan beter çizgiler.Okuuyup bitirene kadar beni hafakanlar bastı.Bu Testi'yi ilk kez duyuyorum.Senaryosu bir maşrapa bile doldurmadı maalesef...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,432
Kendi Koltuğunda
Zagorun son çıkan lal yayınlarının çizimleri berbat..
Birde geçen gün bir teks okudum adam o kadar tuhaf çizmiş bizim kahramanları nasıl okudum bilemezsiniz.Hemen başka sayıya geçerek oh be dedim adam iyi ki tek sayılık çizmiş.Hangi kitap olduğunu şimdi hatırlayamadım.

Son düzenleme: