Zagor Lal Kitap(Bonelli Comics)Özel Seri Sayı 45 Çiko Haydut

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
tara0000.jpg

Zagor Lal Özel Seri 45 - Çiko Haydut

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Okuduğum bir sayısı çok güzel çok komik bir klasik Çiko macerası mutlaka okunmalı ve keyif alınmalı çünkü alacaksınız biliyorum.Teşekkürler Serkan kardeşim.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
Avrupa Yakasında Burhan Altıntop ne ise Zagordada Çiko o...Hele birde onun esas oğlan olarak karşımıza çıkması tadından yenmez bir hale sokuyo maceraları...Bende şiddetle çiko maceralarını tavsiye ediyorum...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Evet evet aynen.Çiko konulu sayılar insanı gülümsetiyo bence.Çiko nun azılı haydut olduğunu düşünmek bile aklıma binlerce sakarlık komiklik getiriyor.Günlük sıkıntılardan iş stresinden kopmak için Çikoya sarmalıyız bence.

rodi

Yeni Üye
10 Kas 2009
59
7
Çiko benim için gerçek bir komedyen şunu söylemeliyim ki Çikonun maceralarını okurken güldüğüm gibi komedi filmleri izlerken gülemiyorum...Paylaşım için çok teşekkürler...

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Zagor'da yeni macera başlarken,Çiko'nun sakarlıklarla dolu,karnını doyurma girişimleri benimde en çok hoşlandığım ve okurken keyif aldığım bölümlerdir.Tabi kitabın tamamı çiko'nun sakarlıklarını konu aldığı zamanda değmeyin keyfime.Bu güzel çiko macerasını bizimle paylaştığın için teşekkürler sevgili Serkan.