Zagor Lal Kitap(Bonelli Comics)Özel Seri Sayı 03 Görünmez İstilacılar

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
29650652.jpg

Tamam! Bu sefer resmi normal boyutlarda vermeyi basarabildim. Lal Ozel Seri 3 Gorunmeyen Istilacilar. Serinin 2. kitabi ne yazik ki bende bulunmamakta. Elinde olan arkadaslarin paylasmasini beklememiz gerekiyor.
Rastlantiya bakin ki, bu kitabin taramasi Sevgili Kinowa'ya ait. Baska bir forumda bulup almisim demek ki. Kendi izni olmadan yayimladigim icin kusara bakmasin. Umarim forum raconuna aykiri bir sey yapmadim. Eger bu konuda bir hassasiyet varsa lutfen uyariniz, hemen duzeltirim. Icerdeki rumuzlar aynen durmakta. Sedece eski forum yerine, Cizgi Diyari logosu eklendi ve tarafimdan upload edildi.
Elinde bulunmayan ve ilk kez okuyacak arkadaslara iyi eglenceler..
Sevgilerimle

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
29650652.jpg

Tamam! Bu sefer resmi normal boyutlarda vermeyi basarabildim. Lal Ozel Seri 3 Gorunmeyen Istilacilar. Serinin 2. kitabi ne yazik ki bende bulunmamakta. Elinde olan arkadaslarin paylasmasini beklememiz gerekiyor.
Rastlantiya bakin ki, bu kitabin taramasi Sevgili Kinowa'ya ait. Baska bir forumda bulup almisim demek ki. Kendi izni olmadan yayimladigim icin kusara bakmasin. Umarim forum raconuna aykiri bir sey yapmadim. Eger bu konuda bir hassasiyet varsa lutfen uyariniz, hemen duzeltirim. Icerdeki rumuzlar aynen durmakta. Sedece eski forum yerine, Cizgi Diyari logosu eklendi ve tarafimdan upload edildi.
Elinde bulunmayan ve ilk kez okuyacak arkadaslara iyi eglenceler..
Sevgilerimle

sevgili kardesim bundan daha ne iyi yapabilirdinki:) bu forumun raconu zaten paylasmak sende bunu en güzel yapan arkadaslardan birisin..sayende kitabi baska insanlarda okuyabilecek ..cok tesekkür ediyorum.sagolasin.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Kitap olarak mevcut olan bu sayılar bilgisayarımdaki arşivdede yerini alsın.Paylaşım için teşekkürler..