Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Klasik Maceralar Dizisi 024d - Başarısız Deneme

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
zagor244.jpg
zagor244.jpg

Paylaşıma devam; kitabın 4. ve son macerası.
Sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,667
Kasımpaşa
Sevgili hocam, bir zamanlar hayranlıkla izlediğim
nasıl yapıyorlar dediğim
tarama ustalarından birisi oldunuz.
Gerçekten çok güzeller.
Hayat bize neler gösteriyor, neler öğretiyor.
Emeğiniz için teşekkür ederim.
Saygı ile selamlarım.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,404
66,781
Karagümrük
Tarama için gösterdiğiniz mükemmeliyetçiliği ve paylaşımcılık ruhunuzu ayakta alkışlıyorum.
Bu kadar kaliteli olarak, hem de tek sayfa olarak nasıl başarabiliyorsunuz üstadım ? Acaba kitabı tek tek sayfalara ayırıp, feda ederek mi yapıyorsunuz bu işi ? Lütfen bu işin sırrını bize de söyleyin...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
hocam bir çizgi roman müptelası olarak çizgi diyarına kazandırdığınız mükemmel taramalar için sizi yürekten kutluyorum... teşekkürler...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Teşekkürler hocam. Kitap Taramanın ne kadar zor bir iş olduğunu biliyorum.
Senin de epeyce bir kitabı ciltlerinden söküp, dağıtıp, parçalara ayırarak tarayıp bizlere kazandırdığını biliyorum.
Üstadım hakkın ödenmez biliyorum.
Naçizane teşekkürlerimi kabul edersen belki yorgunluğun bir nebze azalır.
Kolay gelsin. Tüm iyilikler seninle olsun.

hasoo01

Yeni Üye
10 Şub 2010
24
7
hocam bizler için bu kadar emek harcayıp zahmete katlanıyorsunuz.hakkınızı nasıl öderiz bilemiyorum.allah sizden razı olsun.eliniz,yüreğiniz dert görmesin.iyiki varsınız.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Tarama için gösterdiğiniz mükemmeliyetçiliği ve paylaşımcılık ruhunuzu ayakta alkışlıyorum.
Bu kadar kaliteli olarak, hem de tek sayfa olarak nasıl başarabiliyorsunuz üstadım ? Acaba kitabı tek tek sayfalara ayırıp, feda ederek mi yapıyorsunuz bu işi ? Lütfen bu işin nı bize de söyleyin...

Aynen katiliyorum dostum..Bu sırrı bende cok merak ediyorum.. sevgili sarkomer yada bu nefis taramalari yapan dostlardan biri bize aciklarsa cok sevinirim.. süper kalite bir paylasim kardesim ellerine saglik.

Son düzenleme:

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Eline sağlık hocam.Verdiğin tüm emekler için sonsuz teşekkürler..