Zagor Dev Albüm 03 - Betty Wilding'in Öyküsü

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,086

İyi okumalar...

LbXBBV.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Dev gibi bir albüm dev gibi bir efsaneden sevgili " Altan " dan.Çok büyük emek ürünü bir çalışma.
Çok çaba sarfedilmiş dev bir paylaşım.
Dev gibi teşekkür edemiyorum ama bizde dev gibi bir mutluluk oluşturdu.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Saygılarımızla üstadım.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Uzun zamandır "ne zaman paylaşılır acaba?" dediğim maceralardan biri. Büyük emek isteyen bir iş. Teşekkürler sevgili Altan.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Ben de ne zaman çıkar diye merak edenlerden biriyim... Elinize emeğinize sağlık Altan Bey....

Altan Bey sizden ricam dev albüm serisinin birincisi olan "Gökyüzündeki Şato" ya bir el atmanız. Çünkü kalite yönünden oldukça sönük kaldı... Eliniz değmese de, kaynağınız olmasa da şimdiden teşekkür ederim... Şen ve esen kalın...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,400
66,729
Karagümrük
Ben de ne zaman çıkar diye merak edenlerden biriyim... Elinize emeğinize sağlık Altan Bey....

Altan Bey sizden ricam dev albüm serisinin birincisi olan "Gökyüzündeki Şato" ya bir el atmanız. Çünkü kalite yönünden oldukça sönük kaldı... Eliniz değmese de, kaynağınız olmasa da şimdiden teşekkür ederim... Şen ve esen kalın...

Daha önceki bir Tex paylaşımım için de benzer şekilde bir
sataşmada bulundun ve gereken cevabı aldın. Uzun bir
aradan sonra eski huyların yine depreşti anlaşılan. Sözünü
ettiğin kitabı da ben taramıştım. Kalitesinden rahatsızsan,
sen paylaş da biz mutlu olalım. Bu arada diyarımızda kaç adet
kaliteli çizgi roman paylaşımı yaptın da 1001 emekle paylaşılan
kitapları beğenmiyorsun. Her türlü forumda ve blogda olmana,
taleplerde bulunmana rağmen, kitapları indira gandi yapmadaki
ve eski taramaları eleştirmedeki maharetini keşke kaliteli paylaşımlar
yapıp diyarımıza katkı yapmada da gösterebilsen Gorfield 67 efendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,086
Yazılanları şimdi okudum. Benim kişisel görüşüm var olanı değil olmayanı paylaşmak.
Zaten sayın nisan yağmuru'nun paylaşımlarına laf edilemez.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Söz ola kese savaşı Söz ola pişire aşı
Söz ola ağulu aşı
Bal ile yağ ede bir söz!.

Paylaşımlara emek veren bize hazır yemek gibi değerli eserleri zahmet çekip sunanlara çok ama çok teşekkür ediyorum. Çizgi diyarına bir katkımız olmuyor . Bu kuru teşekkür emek veren herkese bir dost dileğidir.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Daha önceki bir Tex paylaşımım için de benzer şekilde bir
sataşmada bulundun ve gereken cevabı aldın. Uzun bir
aradan sonra eski huyların yine depreşti anlaşılan. Sözünü
ettiğin kitabı da ben taramıştım. Kalitesinden rahatsızsan,
sen paylaş da biz mutlu olalım. Bu arada diyarımızda kaç adet
kaliteli çizgi roman paylaşımı yaptın da 1001 emekle paylaşılan
kitapları beğenmiyorsun. Her türlü forumda ve blogda olmana,
taleplerde bulunmana rağmen, kitapları indira gandi yapmadaki
ve eski taramaları eleştirmedeki maharetini keşke kaliteli paylaşımlar
yapıp diyarımıza katkı yapmada da gösterebilsen Gorfield 67 efendi.
Ben senin paylaşımın olduğunu dahi bilmeden rica etmiştim... Senin paylaşımın olduğunu bilseydim rica etmezdim...45 mbyte bir paylaşımın olmuş buna laf etmiyorum... Ama 2013'te paylaşılan bir dosya epey eskimiştir hep öyle kalmayacaktır da... Herkesin bir paylaşımda bulunması gerekli olduğunu da sanmıyorum... Beni bu şekilde eleştirmenizi de yersiz buluyorum... Çinlilerde bile bulunmayan bana bu nefretini ve gıcıklığını devam ettir... Sataşmadığım halde bir yöneticinin bu şekilde sataştın diye sataşması adımı dahi yanlış yazmasını esefle kınıyorum... Ayıptır, yazıktır...

Not: Mesajımı tekrar okudum... Evet haklısınız... Sönük kalmış sözü bir sataşma olmuş... Ben dosyayı belirterek bir sönüklükten bahsettim, yoksa paylaşan açısından asla böyle sönük kaldı sözü söylemem... Emeğe saygım sonsuzdur, bilerek ve isteyerek böyle bir laf etmek istemedim... Bu söz için sizden özür dilerim... İnşaAllah ben devam ettirmeyeceğim sizden de ricam devam ettirmemenizdir... Ben insanları kıran biri değilim 52 yaşında emekli bir sınıf öğretmeniyim...
Zaten şeker hastasıyım gözlerim de giderek az görmeye başladı... Tekrar sizi kırdıysam bilerek yapmadım. Özür dilerim...

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,400
66,729
Karagümrük

Ben senin paylaşımın olduğunu dahi bilmeden rica etmiştim... Senin paylaşımın olduğunu bilseydim rica etmezdim...45 mbyte bir paylaşımın olmuş buna laf etmiyorum... Ama 2013'te paylaşılan bir dosya epey eskimiştir hep öyle kalmayacaktır da... Herkesin bir paylaşımda bulunması gerekli olduğunu da sanmıyorum... Beni bu şekilde eleştirmenizi de yersiz buluyorum... Çinlilerde bile bulunmayan bana bu nefretini ve gıcıklığını devam ettir... Sataşmadığım halde bir yöneticinin bu şekilde sataştın diye sataşması adımı dahi yanlış yazmasını esefle kınıyorum... Ayıptır, yazıktır...

Not: Mesajımı tekrar okudum... Evet haklısınız... Sönük kalmış sözü bir sataşma olmuş... Ben dosyayı belirterek bir sönüklükten bahsettim, yoksa paylaşan açısından asla böyle sönük kaldı sözü söylemem... Emeğe saygım sonsuzdur, bilerek ve isteyerek böyle bir laf etmek istemedim... Bu söz için sizden özür dilerim... İnşaAllah ben devam ettirmeyeceğim sizden de ricam devam ettirmemenizdir... Ben insanları kıran biri değilim 52 yaşında emekli bir sınıf öğretmeniyim...
Zaten şeker hastasıyım gözlerim de giderek az görmeye başladı... Tekrar sizi kırdıysam bilerek yapmadım. Özür dilerim...

Eski zamanlarda yapılan paylaşımların kalitesiz olduğunu ben de kabul ediyorum. Ama yine de bunun 2 farklı paylaşımım için sizin tarafınızdan dile getirilmesi beni çok rahatsız etti. Yoksa benim size şahsi bir gıcıklığım ya da nefretim asla söz konusu olamaz. Bu arada tepkimi biraz abartılı ve kırıcı bir şekilde dile getirdiğimin farkındayım. Ben de maksadı aşan bu tepkimden dolayı sizden özür diliyorum. İnşaallah hastalığınız daha fazla ilerlemez gözlerinize ve diğer organlarınıza zarar vermez. Selam ve sevgilerimi yolluyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Dev albüm için yürek dolusu teşekkürler Sayın "altan";
keyifle okuyacağım.
Saygılarımla...

52308R.gif

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Büyük emekler harcayarak,bizlere kazandırdığınız muhteşem zagor macerası için sonsuz teşekkürler sevgili altan.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Nasıl olmuşta gözümden kaçmış inanamadım böyle önemli bir macerası. Çok teşekkür ederim aziz üstadım bu büyük emek isteyen paylaşımı bizlere kazandırdığın için