Zagor Ceylan Yayınları Sayı 11

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Öncelikle ben okuyayım, daha sonra Sayın fındıkfındık'a teslim ederim.
Ellerinize sağlık üstadım. Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Çok sağol Büyük Reis’im :) yayınevlerini hiç bilmeden :39: ne bulursam okurdum :rolleyes: hatta okurken; yayın evinin adına bakmazdım bile :( “Ceylan” adını dahi; forumda sizler sayesinde öğrendim ve müptelası oldum :Z ve de "Zagor Ceylan Sıralı Listesi" artık benden sorulur işte :D ellerine sağlık Haluk abimmmm :2:

Zagor Ceylan Yayınları Sıralı Listesi

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
"Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin
İşin kolayına kaçmadan ama
...
Çok şükür çok şükür bugünü de gördüm ölsem de gam yemem gayrının resmini yapabilir misin üstat
..."

demiş şair. Nazım'ın affına sığınarak parça parça alıntıladığım dizeleri bu Zagor için söylemek istiyorum.

Bu dönemin Zagor'u görece ürkekmiş. Gazeteciye saldırılırken arkadan izlemesi ve müdahale edememesi, yine gazeteci gemiden suya atılırken kendisine "...cesaret Zagor" diye telkinde bulunması. Bunlar alıştığımız hareketler değil. :) Samim Utkun da bu ürkekliğin farkında olsa gerek ki Zagor'un koluna konmak üzere olan bir arıdan nasıl korktuğunu resmedivermiş kapakta. Neyse ki durum tam tasvir ettiğim gibi değil elbette. Maceranın ilerleyen safhalarında kahramanımız olması gerektiği gibi alıyor sazı eline.

Çizgi roman severler için çok önemli eserlerin kaybolup gitmesini engelliyorsun. Bu kıymetli çizgi romanların mutlu bir küçük azınlığın tekelinde kalmasını engelliyorsun. Çizgi Diyarı'nın en büyük hedeflerinden birisi tam da bu zaten. ÇİZGİ ROMAN HEPİMİZİN!

Teşekkürler, ağabey.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Böylesine değerli bir kitabı kondüyonu düşer düşüncesiyle scanner' yatırırmıydım bilmiyorum.TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ DOSTUM, ellerine sağlık.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Teşekkür ederiz Hocam; eliniz, kolunuz ağrımasın.

Samim Utkun'un kapaklarda sıkça kullandığı, turkuaza yakın mavi renge bayılıyorum. Taşınınca odamı o renge boyayıp, bu kitapları orada okuyacağım inşallah... :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "Profesör",
emekleriniz ve bu nadide paylaşımınız için yürekten teşekkür ediyorum.
Şükran ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Bu kadar eski tarih olmuş kitapları ancak Profesör bulur zaten.
Teşekkürler üstadım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Kitabın kondisyonu düşse bile ne gam,
tarayıp paylaşan sevgil ağabeyimin kondisyonu gittikçe artıyor..
Sağolasın üstadım.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
Haluk abicim paylaşımların gerçekten çok güzel bu tarihi eser kitapları sen olmasan hayatımda göremem. Sarı tişörtlü Zagor'a bile alıştım sayende. Sağolasın varolasın :)