Zagor Almanah Serisi

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,646
Sergio Bonelli Edıtore Ludens serisi sanırım 11 bölüm almanah yayınlamış, bu serinin aşağıda 10 bölümü mevcuttur.
Her bölüm yaklaşık 115 sayfa 1700x2228 pixsel tek sayfa olarak taranmıştır. Türkiye de hangisi yayınlandı ben bilmiyorum. Umarım faydalanacak arkadaşlarımız vardır.

logofmf.gif

tnzgalm1.jpg
tnzgalm2.jpg
tnzgalm3.jpg
tnzgalm4.jpg
tnzgalm5.jpg

tnzgalm6.jpg
tnzgalm7.jpg
tnzgalm8.jpg
tnzgalm9.jpg
tnzgalm10.jpg

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Zagor almanaklar sayın Vefalı dostumuzun değerli paylaşımları ile sunuldu.
Ancak bu sizin paylaşımlarınızın değerini asla azaltmaz.
Katkılarınız için çok çok teşekkürler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,646
Teşekkür ederim, sayın vefalı sanırım almanah olarak konuları açmadığından, bende tam incelemediğimden toplu olarak paylaşıma açayım dedim, arada olmayan Ülkemizde yayınlanmayan varsa zaten arkadaşlarımız ilgilenirler düşüncesindeyim. Aldığım yerlerde kaliteli paylaşımlar değilse zaten foruma yükleme yapmıyorum. Tek sayfa çözünürlükleri çok iyi metaryaller bunlar, sadece dil sorunu var, sanırım slovakça.

Zagor serisine el attım, şu an arşive alıyorum, en az 5 yabancı siteden, bilgisayarıma indirdikten ve bölümler tamamlandıktan sonra paylaşıma açmaya çalışacağım.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
dostum paylaşımlarını zevkle ve heyecanla takip etmeye devam ediyorum. disklerde yer kalmasa da takibe devam; bu uğraşlarının karşılığı ödenmez ama sadece teşekkür edebiliyorum.. kolay gelsin