Zagor Aksoy Yayıncılık Aylık Çizgi Roman Sayı 15 Ürkütücü Boyut

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Aksoy Yayınlarından çıkan son sayıdır. maceranın devamını LAl özel seri no 1 den takip edebilirsiniz. keyifli okumalar.

attachment.php

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    98.9 KB · Görüntü: 4,158
Moderatör tarafında düzenlendi:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
bu benim en sevdigim zagor maceralarindan biridir .. hatta devaminin lal kitapdan ciktigini bilmedigim icin uzun bir süre sonunu okuyamamisdim.. herkese tavsiye ederim nefis bir kitap. ellerine saglik sevgili rawenks..

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Aksoy Sıralı liste de 15 Nolu bu kitaba tıklayınca 14. numaralı korkunç keşif kitabına yönlendiriyor.. Benim sevgili gönül dostum, Takımdaşım ve kankam :) dan bu yanlışlığı düzeltmesini rica ediyorum.

rodi

Yeni Üye
10 Kas 2009
59
7
İlginç bir macera okuması zevk verecek muhakkak emeklerinize sağlık...

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
41
Bu güzel kitapları paylaşman bizleri çok mutlu etti.Yürekten teşekkür ederim.Sağolasın

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
835
Gerçekten çok güzel bir macera.Paylaşım için teşekkürler..

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
bi hatıramı yazmam gerek lütfen ben çrye ilk başladığım zamanlar korkardım gitmeye almak için annemi gönderirdim o getirirdi :) neyse 1 veya 2 çrden sonra ben almaya gittim özene bözene aldığım nerden baksan 40 50 yıllık tombraxla bu kitaptı tom bitti buna başladım kitap bitti macera bitmedi neyse söve söve adama gidip niye yarım yamalak kitap veriyon lan dedim (biraz abartmış olabilirim dememişimdir:) ) adamda bana dönüp o tam macera değil ki koç dedi içimden o ne acaba dedim adam bunu duyar gibi tam macerada macera biter diğeri don lastiği gibi uzar bazen dedi acaip bişeydi:) paylaşımınızın manevi değeri var....